נפרדים מלוקר

רה"מ הודה למזכירו הצבאי על תרומתו ואמר "הוא סייע לי רבות, גם בדברים שלט ניתן לפרט כעת"

ראש הממשלה, בנימין נתניהו, נפרד במהלך ישיבת הממשלה ממזכירו הצבאי, האלוף יוחנן לוקר, שעוזב את תפקידו לאחר כשלוש שנים. "אם יש אדם שסייע לי יותר מכול בהקמת הגדר זהו יוחנן. הוא סייע גם בשחרור גלעד שליט ובתחומים רבים אחרים שאת רובם איני יכול לפרט".

נתניהו המשיך וסיפר כי ביקש מלוקר לכהן כמזכירו הצבאי לאחר שהתרשם ממנו במהלך ביקורו בחיל האוויר. ראש הממשלה הודה ללוקר "על השירות שנתת למדינה בחיל האוויר וגם כמזכיר צבאי יוצא מן הכלל. הציבור לא מכיר את היקף פעילותך, אבל כל השרים והיושבים סביב שולחן זה יודעים איזה כושר ביצוע, שיקול דעת, ניסיון ונועם הליכות אתה מביא איתך, אבל יותר מכול - מחויבות עמוקה לביטחון ישראל. בשמי ובשם השרים אני רוצה להודות לך".

מחליף ללוקר, בינתיים אין. ראש הממשלה והרמטכ"ל עדיין לא סיכמו על מועמד למשרה החשובה. הבוקר פורסם בכלי תקשורת כי נתניהו מעוניין לתפקיד בתא"ל הרצי הלוי, אולם הרמטכ"ל בני גנץ מתנגד לכך. 

You might be interested also

BIGSTOCK/Copyright: AndreyPopov

The true cost of ransomware attacks

A survey conducted by Cybereason finds that 50% of companies experienced a ransomware attack during the last year, 46% of organizations that paid the ransom did not get all of their data back, and 80% of organizations that decided to pay experienced another attack