חמושים תקפו את בסיס הכוח הרב-לאומי בסיני

על פי כלי התקשרות במצרים חמושים חדרו לבסיס ופתחו בירי. במקום ישנם ככל הנראה נפגעים. מדובר בחלק מגל ההפגנות האנטי-מערבי שפרץ בעקבות הקרנת סרט הלועג לנביא מוחמד

העולם המוסלמי ממשיך לבעור: על פי דיווחים במצרים עשרות בני אדם, ביניהם פעילים של ארגונים סלפים פרצו לבסיס של הכוחות הרב-לאומיים המוצבים בסיני. מדובר בבסיס הנמצא לא הרחק מאל-עריש.

על פי הדיווחים בין 60 ל-70 בדואים חמושים חדרו לבסיס לאחר שהקיפו אותו עם כלי רכב ובמקום החלו חילופי אש בין הצדדים. כלי התקשורת במצרים מדווחים על נפגעים במקום, כאשר חלק מן הדיווחים אף טוענים כי ישנם לפחות שלושה הרוגים. בנוסף מדווח כי תחמושת רבה נגנבה מתוך הבסיס על ידי הפורצים. 

מדובר בהמשך גל האלימות שפרץ בעקבות פרסום סרט אנטי-מוסלמי שהופק בארה"ב. במהלך היום אלפי מפגינים צרו של נציגויות של ארה"ב ובנות בריתה במדינות ערב. בחלק מן המקומות אף נרשמו פריצות למתחמים המאובטחים. כזכור מוקדם יותר השבוע נרצח שגריר ארה"ב בלוב במהלך הפגנה המונית מול המתחם האמריקאי בעיר בנגזי. גם בקהיר אלפים הפגינו וניסו לפרוץ לשגרירות ארה"ב.

You might be interested also

Photo courtesy of Ametrine

Ametrine Technologies - Advanced Camouflage for the Modern Battlefield

Ametrine Technologies develops solutions for camouflage from thermal and night vision sensors. "We estimate that within a decade, all soldiers and platforms on the battlefield will be equipped with some form of multi-spectral camouflage," said Amiram Levinberg, co-founder of JAL Ventures and chairman of Ametrine. This article is sponsored by Ametrine Technologies