מערכת אחסון אחוד חדשה

EMC משיקה את ה-VNXe3150, מערכת אחסון אחוד המשלבת גידול של 50% בביצועים ובקיבולת לכל ארון שרתים, עם הפשטות של קו מוצרי ה-VNXe®

VNXe Series

מערכת ה-VNXe3150 מאפשרת ללקוחות המאחסנים מידע בהיקף נמוך (entry level) למקסם את הסביבה הווירטואלית שלהם, ולהרחיב את הקיבולת ורמת הביצועים הקיימים.

הפתרון תומך במעבר לסביבה וירטואלית באמצעות אינטגרציה עם תוכנות Citrix XENServer, Microsoft Hyper V ו- VMware vSphere בכל סביבת hypervisor (מערכת לניהול מכונות וירטואליות). בנוסף, הוא מפשט את השימוש בממשק לניהול האחסון EMC Unisphere®, ומשמש כמרכיב חיוני בתשתית ה-VSPEX EMC, המציעה מגוון של אפשרויות הקשורות לוירטואליזציה, שרתים, רשתות, אחסון ואבטחת מידע.

עצירת עבודה בארגון - ולו לשעה אחת - עלולה לגרום לנזק משמעותי. עם זאת, פעילות רצופה כרוכה בעלות משמעותית המוגדרת כעלות תפעולית הכרחית לקיום עסק. ה-VNXe3150 בסביבה וירטואלית מאפשרת לצמצם את זמני השבתת הפעילות למינימום, ובמקביל להשיג חיסכון ניכר בהוצאות האנרגיה.

You might be interested also

The prime minister of Italy, Mario Draghi. Photo: REUTERS/Remo Casilli

Italy establishes national cyber agency

PM Draghi warned that the level of Russian interference online "has become truly alarming", while the Minister of Innovation said that 95% of public administration servers do not have adequate protection