חשד: וירוס Serpip.a ניטרל יכולות תקשורת במס' ארגונים

חברת אבנת אבטחת מידע מעדכנת כי עד כה עודכנו חתימות הוירוס אצל החברות: מק'אפי, מיקרוסופט, אי-סט, סימנטק וטרנד מיקרו וההמלצה היא להריץ מיידית עדכון תוכנה וסריקת מחשב.

(תמונה: hj barraza)

וירוס חדש בשם Serpip.a התגלה אתמול (ג') ועל פי ממצאים ראשונים הוא מסוגל לשתק את התקשורת בארגונים בהם הוא פוגע. חברת אבנת אבטחת מידע החוקרת את המקרה, מעדכנת כי עד כה עודכנו חתימות הוירוס אצל החברות: מק'אפי, מיקרוסופט, אי-סט, סימנטק וטרנד מיקרו וההמלצה היא להריץ מיידית עדכון תוכנה וסריקת מחשב.

כל מי שעובד עם תוכנת אנטי וירוס אחרת, מומלץ לו בשלב זה לנטרל את ה- RDP המאפשר את הגישה למחשב. הוירוס, לפי דיווחים ראשונים משבית אפליקציות תקשורת תוך שהוא גונב את ההאש של הסיסמה.

You might be interested also

President Joe Biden walks through an Honor Guard Cordon at the conclusion of the Coast Guard Academy Commencement on Wednesday, May 19, 2021, at the Coast Guard Academy Cadet Memorial Field in New London, Connecticut. (Official White House Photo by Adam Schultz)

Biden against ransomware: increased threat in the short term, great potential for the future

Commentary: The White House has formulated a four-stage plan for dealing with ransomware attacks that could potentially be an effective means of dealing with the global problem, writes Ram Levi, founder and CEO of Konfidas