אלביט תשביח מטוסים קוריאנים

בפרויקט בסך 62 מיליון דולר תשביח אלביט מטוסי תובלה מסוג C-130 בשיתוף התע"א של קוריאה

מטוס הרקולס C-130

אלביט מערכות זכתה בחוזה בהיקף של 62 מליון דולר להשבחת מטוסי תובלה מסוג C-130 של חיל האוויר הקוריאני. במסגרת החוזה יותקנו במטוסי ה- C-130 מערכות אוויוניקה מתקדמות מסוגים שונים. בנוסף, אלביט מערכות תסב את הקוקפיט האנאלוגי הקיים במטוס לקוקפיט זכוכית (Glass Cockpit), באמצעות מערכות תצוגה דיגיטליות מתקדמות.

הפרויקט, שיתפרס של פני ארבע שנים, יבוצע בשיתוף פעולה עם התעשייה האווירית של קוריאה – (KAI).

יורם שמואלי, מנכ"ל משותף בחטיבת כלי טייס של אלביט מערכות אמר:" זכייה זו, מסמלת אבן דרך נוספת בפרויקטים שאלביט מערכות מבצעת עבור חיל האוויר של קוריאה בשיתוף עם התעשייה האווירית של קוריאה. החוזה החדש צפוי להגדיל עוד יותר את יכולות חיל האוויר הקוריאני. ישנה כיום דרישה בעולם להשבחה של מטוסי תובלה ולנו יש ניסיון רב שצברנו בביצוע מגוון פרויקטים דומים, כגון הפרויקט הקודם להשבחת מטוסי C-130 בקוריאה כמו גם תכניות השבחה של C-130 לרומניה ומטוסי C-95 לברזיל."

You might be interested also

Photo courtesy of Ametrine

Ametrine Technologies - Advanced Camouflage for the Modern Battlefield

Ametrine Technologies develops solutions for camouflage from thermal and night vision sensors. "We estimate that within a decade, all soldiers and platforms on the battlefield will be equipped with some form of multi-spectral camouflage," said Amiram Levinberg, co-founder of JAL Ventures and chairman of Ametrine. This article is sponsored by Ametrine Technologies