אלביט מערכות נבחרה לחברת הננו-טכנולוגיה המובילה בישראל

ועדת הפרס ציינה לשבח את ההישגים פורצי הדרך בפיתוח אמצעים לאגירת אנרגיה על ידי שימוש בטכנולוגית הננו

אלביט מערכות הוכתרה כ"חברת הננו-טכנולוגיה המובילה בישראל" בזכות פעילות החברה בפיתוח טכנולוגי ובקידום התחום. ד"ר ארווין גוטלמכר-טל, מדענית בכירה באלביט מערכות קיבלה בשם החברה את אות ההוקרה מידי מר אבי חסון, המדען הראשי של משרד התעשייה המסחר והתעסוקה (תמ"ת), בטקס שנערך במהלך כנס "ננו-ישראל 2012" אשר התקיים לאחרונה. 

ועדת הפרס ציינה לשבח את פעילותה של חברת אלביט מערכות לקידום תחום הננו-טכנולוגיה בישראל באמצעות קשרים עם האקדמיה וכן את צוות המובילים באלביט מערכות בראשותו של ארז שרייבר, נחמן לוינגר ואחרים על הישגיהם פורצי הדרך בפיתוח אמצעים לאגירת אנרגיה על ידי שימוש בטכנולוגית הננו.

ועדת הפרס ציינה לשבח גם את יוזמת החברה להקים מרכז הנדסי לננו-טכנולוגיה אשר מטרתו להבשיל  תוצאות של מחקרים אקדמיים לכדי ישום תעשייתי במוצרי אלביט. המרכז - "ננוביט" - אשר הוקם לאחרונה, מובל על ידי חיים רוסו, סמנכ"ל בכיר בחברה למצוינות הנדסית וטכנולוגית. כנס "ננו-ישראל 2012" נערך בשיתוף INNI, מיזם הננו-טכנולוגיה הלאומי הישראלי ומרכזי הננו-טכנולוגיה באוניברסיטאות השונות ונתמך על ידי משרד התמ"ת ומשרד החוץ.

 

 

 

 

 

 

 

You might be interested also

A poster depicting Syria's President Bashar al-Assad is displayed in front of damaged buildings in the city of Homs on May 23. Photo: REUTERS/Omar Sanadiki

Syria's difficult rebirth

Commentary: After avoiding defeat in the civil war, Bashar al-Assad’s regime cannot easily tackle the problem of rebuilding the country. Assad finds himself needing to reconcile the difficult requirements of definitively defeating the insurgency, resolving the very severe economic situation and coexisting with the presence of cumbersome allies Russia and Iran