שנה מוצלחת לעשות אשקלון

חברת הבת של תעש מסכמת את 2011 עם רווח נקי של מעל 32 מיליון שקלים

עשות אשקלון, חברת בת של תעש, שמתמחה במערכות הנעה לרכב קרבי משוריין, לתעופה ובמוצרי מתכת כבדה, סיימה את שנת 2011 עם רווח נקי של 32.6 מיליוני שקלים.

החברה שמעסיקה כ- 400 עובדים העמיקה השנה את פעילותה בחו"ל ורכשה את החברה האמריקאית reliance gear העוסקת בתחום ההנעה. עם השלמת העסקה אוחדו תוצאותיה העסקיות של חברת הבת בארה"ב לרבעון הרביעי של שנת 2011.

סך הכל, הרווח הנקי של עשות אשקלון בשנת 2011 הגיע ל- 32.6 מיליוני שקלים לעומת 17.3 מיליון שקלים בשנת 2010. החברה סיימה את שנת 2011 עם צבר הזמנות של כ- 700 מיליוני שקלים שתתבצענה על מספר שנים.

לדברי מנכ"ל עשות אשקלון, דן כץ, חברת reliance gear תהווה בסיס להגדלת פעילות השיווק של עשות בארצות הברית במקביל להרחבת פעילותה הנוכחית.

יו"ר עשות אשקלון ומנכ"ל תעש, אבי פלדר, ציין כי "השיפור בתוצאות הינו פועל יוצא של מאמץ משותף של ההנהלה והעובדים וההשקעות הניכרות שבוצעו בחברה בשנים האחרונות אשר הביאו להתייעלות בפעילות השוטפת של החברה ובהמשך מגמת הגידול בהזמנות".

You might be interested also

Turkey's President Tayyip Erdogan attends the NATO summit in Brussels on June 14. Kenzo Tribouillard/Pool via REUTERS

President Erdogan and the syndrome of neglect: after years of hyperactivity, the Turkish leader is completely isolated

Commentary:  Turkey has been sidelined because of the adventurism of its president, following a decade of reckless and counterproductive political and military moves. Erdogan will find it difficult to break the isolation without a clear change of course towards a more moderate approach in domestic policy and a rapprochement with the West in foreign policy