רב חיה"א מסיים את תפקידו

סא"ל רם משה ראב"ד מסיים את תפקידו בעקבות הסערה שהתעוררה על רקע נושא הדרת הנשים בצה"ל. ראב"ד נפגש עם מפקד חיל האוויר והביע את התנצלותו על התנהגותו בסוגייה

סא"ל רם משה ראב"ד (צילום: במחנה)

מפקד חיל האוויר, האלוף עידו נחושתן, נעתר לבקשת סא"ל רם משה ראב"ד לסיים את תפקידו כרב חיל האוויר, לאור הנסיבות שנוצרו. בפגישה שהתקיימה בלשכת מפקד חיל האוויר הדגיש הרב ראב"ד כי פעל במסירות למען שירות החרדים בצה"ל והביע את התנצלותו על האופן בו התפרסמה עמדתו בימים האחרונים.

באתר צה"ל דווח כי מפקד חיל האוויר העיר לרב ראב"ד על האופן הלא מקובל בו פעל וקיבל את התנצלותו. בנוסף הדגיש את חשיבות שירות החרדים בצה"ל ואת המחויבות להמשך תהליך מוצלח זה. השיחה התקיימה הבוקר כהמשך לבירור שהחל בשבוע שעבר על ידי הרב הצבאי הראשי, תא"ל רפי פרץ.

באמצעות פרויקט "שח"ר" מוביל צה"ל בשנים האחרונות מאמץ רחב ביותר אל מול כל מגזרי החברה הישראלית, להרחבת היקף בני הנוער הממלאים את חובתם לשרת. באגף כוח האדם, המופקד על מסלול ה"שח"ר" בצה"ל, הבהירו השבוע כי בניגוד לשמועות שרווחו בנושא, אין כל כוונה לשנות את ההסדרים הייחודיים שנקבעו לשירות חרדים בצה"ל. 

You might be interested also

F-35B fighters on the deck of the aircraft carrier HMS Queen Elizabeth in May. Photo: REUTERS/Bart Biesemans

British F-35s to launch operation against Islamic State targets 

The planes from the 617th Squadron of the Royal Air Force will operate from the aircraft carrier HMS Queen Elizabeth to help prevent the terrorist organization from regaining a foothold in Iraq