תכנית הסמכות של האן.אס.איי

לוקהיד מרטין היא החברה הראשונה שקיבלה אישור מה-NSA לתכנית התגובה שלה בסייבר בשם CIRA. המטרה של ה-NSA היא להכשיר חברות שעובדות עם הממשל לתת מענה בעת התקפות סייבר

globalmilitarycommunications.com

לוקהיד מרטין הפכה לאחת החברות הראשונות שזכתה לאישור הסוכנות לביטחון הלאומי (NSA) עבור תכנית התגובה שלה להתקפות סייבר עבור ארגונים העוסקים באבטחת מערכות לאומיות. כך על פי דיווח באתר upi.

ההסמכה לתכנית ה-Cyber Incident Response Assistance program או בקיצור CIRA, ניתנה על ידי הנהלת זרוע אבטחת המידע של ה-NSA.

CIRA היא חלק מתכנית National Security Cyber Assistance Program של ה-NSA שהוקמה סביב תחומי המיקוד הבאים: בדיקת גילוי פריצה, תגובה לתקרית, הערכת פגיעות וחדירה. מטרת התכנית היא לזהות ספקים שעובדים עם הממשל, אשר יכולים לספק סיוע בעת ​​תקרית סייבר.

"כאחד המשתתפים הראשונים בתכנית לצוות התגובה של ה-NSA, קבלת ההסמכה מאמתת את היכולות שלנו ומחזקת עוד יותר את תפקידנו כחברה מובילה בתחום הסייבר", אמר צ'נדרה מקמהון, סגנית נשיא בחטיבת ה-ISGS של לוקהיד מרטין. "גישת ההגנה מוכוונת המודיעין שפיתחנו עבור אבטחת רשתות, בשילוב עם הניסיון הרב שלנו כבר מיושמת באתרים ממשלתיים בדומיינים gov ו-mil אפשרה לנו לעמוד בקריטריוני ההערכה הקפדניים שנקבעו בתכנית זו".

כדי להיות מוסמך כספק שירות CIRA, החברה נאלצה להפגין את שירותיה ויכולותיה ב-21 תחומים לבעלים ומפעילים של מערכות ביטחון לאומי.

You might be interested also