שת"פ לשניידר אלקטריק ו-HP

הפיתרון המשולב יכלול את שירותי היעוץ המשולבים (CMCS) של HP ואת מערך ניהול תשתית הדאטה סנטר של שניידר אלקטריק, StruxureWare for Data Centers

StruxureWare for Data Centers V2.0

שניידר אלקטריק הודיעה על שיתוף פעולה עם חברת HP, במסגרתו תספקנה שתי החברות פלטפורמת ניהול דאטה סנטר ו-IT מלאה.

הפיתרון המשולב יכלול את שירותי היעוץ המשולבים (CMCS) של HP ואת מערך ניהול תשתית הדאטה סנטר של שניידר אלקטריק, StruxureWare for Data Centers.

StruxureWare for Data Centers מאפשר לקבל מידע, דיווח וניתוחים יחודיים על תשתית הדאטה סנטר, כמו גם על המתחם והבנין בו מצוי הדאטה סנטר. יכולת זו הופכת את טכנולוגיות ה-DCIM למשלימה הטבעית של תוכנית ניהול המשאבים של HP. שילוב שתי טכנולוגיות אלו יאפשר ללקוחות להגיע לחיסכון משמעותי באנרגיה, ולניהול יעיל יותר של שירותי ה-IT והמשאבים הכרוכים בכך.

פיתרון ה-DCIM המלא של שניידר אלקטריק מאפשר למפעילי דאטה סנטר לנטר, לתפעל, לנתח ולבצע אופטימיזציה של חשמל, אנרגיה, קירור, אבטחה ואנרגיה. StruxureWare for Data Centers זמין באופן מיידי ללקוחות בעולם ובישראל.

"שיתוף הפעולה הגלובלי בין HP לשניידר אלקטריק מחזק את הקשר העסקי והטכנולוגי בין החברות. ההסכם מעניק ללקוח פתרון מלא לכל צרכיו בתחום הדטה סנטר ויביא גם לפעילות משותפת בין החברות בישראל", אומר דורון קרופמן, מנהל פעילות APC מבית שניידר אלקטריק בישראל.

You might be interested also