שת"פ לאורביט ותאגיד חלל אירופי

ההזמנה כוללת פלטפורמות VSAT למטוסי משימה, המיועדות לעבודה הן בתדרי Ka והן בתדרי Ku, אשר יפותחו במסגרת שיתוף הפעולה. היקף השת"פ מוערך ב-3 מליוני ש"ח

אנטנת ה-VSAT של אורביט המיועדת לשימוש ברכבות - orbit-cs.com

אורביט טכנולוג'יס העוסקת בתקשורת לוויינים, מערכות עקיבה ומערכות לניהול תקשורת ושמע במטוסים, הודיעה כי חתמה עם תאגיד חלל אירופי על הסכם לפיתוח משותף של אנטנה אווירית לתקשורת לוויינים התומכת הן בתחום התדר Ku והן בתדרי Ka עבור מטוסי משימה.

כחלק משיתוף פעולה זה מדווחת אורביט על קבלת הזמנה ראשונה לפלטפורמות תקשורת לוויינית בהיקף של 3 מיליוני שקלים. במסגרת ההזמנה תספק אורביט פלטפורמות VSAT אוויריות מדגם AirTRx™ 25-LP.
 
מערכות ה-VSAT האוויריות מפותחות במסגרת שיתוף פעולה בין אורביט לחברה הבת של תאגיד החלל והן משלבות בין הטכנולוגיות המתקדמות ביותר של שתי החברות. הפתרון המשותף ממנף את יכולות תקשורת ה-RF והעקיבה הגבוהות לכדי פתרון יעיל אחד המיועד לאינטגרטורים מתחומי התעופה הצבאית והאזרחית.

"פתרון ה- AirTRx™ 25-LP נותן מענה למגוון רחב של יישומים בסגמנטים חדשים בשוק האווירי שאורביט מזהה בהם פוטנציאל צמיחה גבוה. מדובר במערכת תקשורת לוויינית אופטימלית לכל כלי טייס או כל פלטפורמה אווירית אחרת. AirTRx™ 25-LP היא מערכת תקשורת לוויינית אווירית חדשנית שנועדה לפעול הן בתדרי Ka והן בתדרי Ku , עם מיתוג אלקטרוני בין התדרים", אמר עופר גרינברגר, מנכ"ל אורביט.

שיתוף הפעולה בין אורביט לחברת הבת של תאגיד החלל בא בעקבות שותפות ארוכת שנים, אשר הניבה מספר פתרונות VSAT במרוצת הזמן. החברות מחזיקות במשותף בחברת OrTes, ספקית פתרונות תקשורת לוויינית לענף הרכבות. "אנו שמחים על מכירה ראשונה של מערכת פורצת דרך זו לאינטגרטור אירופי מוביל", הוסיף גרינברגר. "עסקה זו הינה המחשה נוספת למוניטין המצוין של אורביט בשוק פתרונות התקשורת הלוויינית, ובדגש על מוצרים לפלטפורמות אוויריות".

You might be interested also

BIGSTOCK/Copyright: AndreyPopov

The true cost of ransomware attacks

A survey conducted by Cybereason finds that 50% of companies experienced a ransomware attack during the last year, 46% of organizations that paid the ransom did not get all of their data back, and 80% of organizations that decided to pay experienced another attack