"שר אוצר" חדש למערכת הביטחון

ששון חדד מונה ליועץ כספי לרמטכ"ל ולראש אגף התקציבים במשרד הביטחון

יעלון, עמינול, חדד, גנץ. צילום: דו"צ

"שר אוצר" חדש למערכת הביטחון: בטקס שנערך בקריה בתל אביב הועלה אלוף-משנה ששון חדד לדרגת תת-אלוף ומונה לתפקיד היועץ הכספי לראש המטה הכללי וראש אגף התקציבים במשרד הביטחון. על פי הגדרות התפקיד, הוא יהיה כפוף הן לרמטכ"ל והן לשר הביטחון.
 

 

הטקס נערך במעמד שר הביטחון, מר משה (בוגי) יעלון, ראש המטה הכללי, רב-אלוף בנימין (בני) גנץ, היועץ הכספי לראש המטה הכללי וראש אגף התקציבים במשרד הביטחון היוצא, תת-אלוף ראם עמינח וחברי פורום המטה הכללי.

 

תת-אלוף ששון חדד מחליף בתפקידו את תת-אלוף ראם עמינח, אשר מילא תפקיד זה במהלך שלוש השנים האחרונות.

 

שר הביטחון, מר משה (בוגי) יעלון:, אמר  "ראם, עשית שלוש שנים מילואים, ואני מקווה שתיזכר רק בטוב, כי תרמת והשקעת. בצה"ל ובמשרד הביטחון קיימת יכולת ביצוע אדירה, אך כשזה נוגע למשאבים, מתחילים ויכוחים שלעיתים נעשים בצורה לא הגונה כפי שזה משתקף לצערי בתקשורת. המשימה החשובה של העמדת המשאבים, ניהולם הנכון, החכם והיעיל, היא בסופו של דבר משימה אדירה, ומי שאחראי על כל הנושא הזה היית אתה, ועשית זאת היטב. הבאת משב רוח רענן מהשוק הפרטי ועם הראייה המיוחדת שלך הצלחנו לצלוח את המשימה בשלום.

"ששון, אתגר גדול לפניך. נבחרת לכך משום שאתה בהחלט בא עם ניסיון עשיר וביצעת תפקידים רבים במקומות שונים בצבא בתחום הניהול התקציבי והמשאבים. הוכחת את הידע והיסודיות שלך, וכמובן את ההשקעה שלך בעבודה, ולכן בידיך כל הכלים כדי להצליח".

 

הרמטכ"ל אמר: "ראם- שלוש השנים האחרונות, כמסורת האגף הזה, היו שנים של נתינה. אפשרת לנו בתקופה לא פשוטה להצליח למרות הכל. עשית עבודה טובה לאורך שלוש השנים האלה ואני רוצה להגיד לך תודה.

"ששון- אני חושב שהנכונות שלך להקריב למען העשייה לאורך השנים הייתה נוכחת והבטיחה הצלחות. השירות שלך בצה"ל בגופים השונים- בתקשוב, בזרוע היבשה, ביועכ"ל וההשכלה שרכשת, מבטיחים כי תעשה מלאכתך נאמנה".

 

 

 

You might be interested also