שייטת 13 פשטה על מתחם בעזה

"צוק איתן": עדכונים שוטפים

גיחה קרקעית ראשונה לתוך עזה: בשעות הלילה נפצעו באורח קל ארבעה חיילי שייטת 13 בחילופי אש עם פלסטינים ברצועת עזה. על פי דובר צה"ל החיילים שנפצעו היו חלק מכוח שפשט על מתחם ממנו נורו לעבר ישראל רקטות ארוכות טווח. מהצבא נמסר כי היעד הותקף ונפגע. כל ארבעת החיילים פונו לקבלת טיפול רפואי בבית החולים ברזילי באשקלון.

במקביל ממשיכים הפלסטינים לירות לעבר שטחי ישראל. במהלך הלילה נשמעו אזעקות ברחבי עוטף עזה ובשעה 06:00 בבוקר נורה מטח רקטות לעבר אזור השפלה והמרכז. אזעקות נשמעו בראשון לציון, נס ציונה, רחובות, נתב"ג, מודיעין, אשדוד ועוד. ארבהע רקטות יורטו על ידי מערכות "כיפת ברזל". לא היו נפגעים.

ובינתיים צה"ל מטיל כרוזים בצפון רצועת עזה. תוכן הכרוז הועבר לתושבי בית להיה גם בהודעות מוקלטות ובמסרונים. להלן נוסח הכרוז: "אל תושבי בית להיה, בכוונת צה"ל לתקוף מהאוויר תשתיות טרור ופעילי טרור באזור שממזרח לאל-עטטרה ולרחוב אל-סלאטין וממערב ומצפון למעבסכר ג'בעליה. ישראל תוקפת ותתקוף כל אזור ממנו מבוצע ירי לעבר ישראל. על האזרחים לפנות את בתיהם עד השעה 12:00 בצהריים 13/07/2014 לכיוון דרום לג'בעליה אל-בדר דרך שארע אלפלוג'ה הפעולה של צה"ל עומדת להיות זמנית וקצרה. מי שלא יקשיב להנחיות צה"ל יסכן את חייו ואת חיי משפחתו. היזהרו והישמרו".

You might be interested also