רכב ומשגר רקטות מדויקות ורסטילי

שת"פ ישראלי-צ'יליאני בתערוכת FIDAE 2014: תעש ומקבילתה בצ'ילה מציגות רכב ומשגר ושיגור רקטות מדגם Accular ו - EXTRA. דיווח מיוחד מצ'ילה

חברת Famae, המקבילה הצ'יליאנית לתעשייה הצבאית הישראלית משתפת פעולה עם תעש: החברות מציגות יחד בתערוכת FIDAE 2014 בצ׳ילה רכב ומשגר המאפשר לשאת ולירות רקטות מדויקות מסוגים Accular ו- EXTRA. טווח האקיולאר הוא 40 ק"מ, וטווח האקסטרא עומד על 150 ק"מ.

משגר הטילים והרכב מתוצרת צ'ילה הם ורסטיליים בעוד הרקטות המדויקות הן מתוצרת תעש הישראלית. התערוכה מאפשרת הצצה נדירה לטיל האקסטרא.

לדברי שי חיימוביץ מתעש הצ׳ילאנים אימצו את השיטה הישראלית למשגר ורסטילי רב קני. באמצעות רכב ומשגרים אפשר לשאת מארז של ארבע רקטות אקסטרא ומארז של עשר רקטות אקיולאר.

רמי סוקולובר, מנהל השיווק של חטיבת היבשה בתעש אומר כי מתנהל שיתוף פעולה עם החברה מצ׳ילה גם בשיווק מערכת הגנה אקטיבית לרכב משוריין מסוג חץ דורבן. שתי החברות מציגות גם את המערכת הזאת במשותף.

תערוכת FIDAE היא אחת התערוכות הביטחוניות המרכזיות בדרום אמריקה. השנה מציגות בתערוכה 13 חברות ישראליות, בסיוע סיב"ט. מאות בכירים מרחבי העולם כבר התענייניו במוצרים הישראלים המוצגים בתערוכה. 

You might be interested also