רוה"מ ביקר בתעשייה האווירית

סייר בקו הייצור של כנפי מטוס הקרב העתידי

צילום: קובי גבעון, לע"מ

על רקע הכוונה בממשלה לאשר את רכש הטייסת השנייה של מטוסי F-35 יעקר ראש הממשלה, בנימין נתניהו, במפעל שבו ייצורו כנפי המטוס.

נתניהו ביקר ביום חמישי במפעל 'להב' שבחטיבת כלי הטייס הצבאיים שם ביקר בפס הייצור החדש של כנפי מטוס הקרב העתידי F35 שנחנך בשבוע שעבר, וכן בחטיבת ההנדסה.
 

בסיום הביקור אמר נתניהו: "אני מתרשם בכל ביקור שלי בתעשייה האווירית מהקדמה הטכנולוגית, מהעבודה המרשימה ביותר של המנהלים, המהנדסים והעובדים למען הביטחון הלאומי של כולנו. אני מתרשם מההתקדמות הטכנולוגית האדירה ומשיתוף הפעולה עם החברות המובילות בעולם בנושא של טכנולוגיה אווירית. יש פה יכולות כחול-לבן שהן הטובות ביותר בעולם".

יו"ר דירקטוריון התעשייה האווירית רפי מאור אמר לנתניהו כי  ""אנחנו גאים בכך שראש הממשלה כיבד אותנו בביקור היום. בשיחה איתו סקרנו צרכים ופתרונות, גם צבאיים וגם אזרחיים וכלכליים, ואנו שמחים לקבל גיבוי עצום לקדם נושאים מרכזיים גם בחו"ל. התעשייה האווירית הינה ממוקדת ייצוא, עם 80%מהפעילות בחו"ל ומחזור מכירות שנתי של כ- 4 מיליארד דולר. יחד עם סיועו של ראש הממשלה בנושאים כלכליים, וגם בנושאים בטחוניים מסווגים, אני בטוח שנגיע לשיאים חדשים".
 

You might be interested also

Photo: Haim Zach, GPO

Prime Minister Naftali Bennett with the head of the Mossad, David Barnea

The Mossad is hoping for a little quiet as new era dawns

Why did the interview given by Yossi Cohen to Ilana Dayan spark anger? Will the Mossad carry out fewer "daring operations" under Barnea? And who is expected to be selected soon as the next head of the ISA? A column by Amir Rapaport