קליק לקריירה במוסד

אתר חדש לגיוס עובדים לארגון הביון

המוסד למודיעין ולתפקידים מיוחדים השיק אתר אינטרנט חדש לגיוס מועמדים לשורותיו. מטרת חידוש האתר היא להנגיש את תפקידי הארגון למועמדים פוטנציאלים שאינם נחשפים למגוון תפקידי הארגון, מתפקידי הליבה המבצעיים, לתפקידי מודיעין, טכנולוגיה וסייבר מהמובילים בעולם ועד לתפקידי מטה.

באתר המוסד ניתן למצוא משרות רלוונטיות לנשים וגברים כאחד, לוחמים לצד לוחמות ומסלולי קידום במשרות רבות. תפקידי המוסד באתר מסווגים תחת ארבעה אשכולות מרכזיים: מבצעים, מודיעין, תפקידי טכנולוגיה וסייבר ותפקידי מטה. בין התפקידים המוצעים באתר: אנשי מבצעים, הפועלים בחוד העשייה המבצעית של מדינת ישראל, לוחמי סייבר מהטובים בעולם, קציני מודיעין ועוד.

אל האתר מגיעות אלפי פניות בשנה ועם השנים המספר עולה וגדל. רבים מהפונים המבקשים להתגייס לתפקידי הליבה המבצעיים הינם אנשי קריירה מתחום ההיי-טק, המשפטים, העסקים, הרפואה ועוד, אשר החליטו לפנות לאתגר נוסף בחיים.

הגיוס לארגון הינו מורכב וייחודי, מטבע הדברים לא ניתן להרחיב אודותיו אך הגיוס דרך האתר מהווה כלי מרכזי לגיוס. אתר האינטרנט של המוסד נגיש גם בשפות השונות למועמדים ולפניות מחו"ל. האתר מותאם לגלישה מהטלפונים החכמים. עוד ניתן למצוא באתר האינטרנט רקע על ראשי המוסד בעבר, רקע על הקמת המוסד ועוד.

ראש המוסד תמיר פרדו אמר עם השקת האתר: "מדינת ישראל הייתה ועודנה תחת איומים ממשיים יום-יומיים, עלינו להמשיך לגייס לשורותינו את האנשים האיכותיים ביותר, על מנת שהמוסד יוכל להמשיך להוביל, להגן ולאפשר למדינת ישראל את המשך קיומה. ההון האנושי האיכותי של המוסד הוא הסוד להצלחת הארגון. המוסד ימשיך לפעול בכל מקום ובכל זמן על מנת לשמור על ביטחונה של מדינת ישראל".

You might be interested also