פתרונות של ריסקו במונדיאל

יצרנית מערכות האבטחה הישראלית "ריסקו" תספק פתרונות טכנולוגיים לניהול אבטחה למשחקי גביע העולם בכדורגל 2014

אצטדיון Arena Pantanal הוא אחד מ-12 אצטדיונים שנבנו לטובת המונדיאל הקרוב

קבוצת ריסקו, ספקית מובילה של פתרונות אבטחה משולבים, נבחרה לספק פתרונות ניהול אבטחה לאצטדיון Arena Pantanal החדש בעיר קויאבה (Cuiabá) לקראת משחקי גביע העולם בכדורגל 2014 שיתקיימו בברזיל.

ריסקו עמדה בדרישות מחמירות למתן מערך אבטחה מקיף לאצטדיון, המכיל 44,000 צופים, ותספק פתרון הכולל אמצעי אבטחה ובטחון הנשלטים כולם מחדר שליטה מרכזי המנוהל על ידי תוכנת שליטה ובקרה שפיתחה החברה.

כך למשל ניתן יהיה לשלוט דרכו במאות מצלמות אבטחה המכסות את האיצטדיון וסביבתו, במערכות התאורה, סגירת ופתיחת השערים, ומערכות הכריזה. צוות התפעול של האצטדיון ישלוט בכל רגע נתון ב-300 אזורים שונים בתחום האצטדיון עצמו : כניסות, חדרי הלבשה, חדרי אירוח, יציעים וחניות. מעבר לפתרון שליטה ובקרה תספק החברה גם מערכות בקרת כניסה ומערכות כרטוס והרשאה שהותאמו במיוחד לצרכי האירוע.

פתרון השליטה והבקרה של ריסקו, המיישם את פלטפורמת SynopSYS Integrated Security & Building Management™- פלטפורמה משולבת לאבטחה וניהול של בניינים - מבוסס על מפות סינופטיות אינטואיטיביות, ומשלב את כל המערכות ותת-המערכות של אבטחה וניהול בניינים (כולל מערכות של צד שלישי), לממשק אחד מאוחד, המבטיח את רמות האבטחה הגבוהות ביותר לכל המבקרים באירוע הענק.

השימוש במערכת מאפשר למספר רב של שולטים (כוחות בטחון, שיטור, כיבוי אש ותיפעול) לתת מענה מדוייק ובזמן אמיתי לכל אירוע אבטחה וניהול באיצטדיון. המערכת מתוכנתת בהתאם למדיניות האבטחה של משטרות ברזיל ומנהלת את מעגלי האבטחה הדרושים באירועים גדולים מסוג זה.

פתרון בקרת הכניסה של קבוצת ריסקו axesplus®, שישולב בפלטפורמה ויישלט מחדר השליטה והבקרה המרכזי באצטדיון, ישמש לאבטחת מאות הדלתות והסבסבות (מחסומי הכניסה המסתובבים) במתחם, לצורך הגנה מפני מבקרים לא מורשים וצופים בעלי כרטיסים מזויפים. כמו כן מספקת החברה מערכת ייעודית לתיקוף כרטיסי צופים העונה על תקנות פיפ"א בנושא זה.

"אנו גאים על הבחירה בחברה לאספקת פתרונות האבטחה באצטדיון ארנה פנטנל במשחקי הגביע העולמי 2014 ולאחריהם. קבוצת ריסקו נבחרה לספק את פתרונות האבטחה וניהול האיצטדיון לאחר שהוכיחה כי היא בעלת יכולות מתאימות וסל מוצריה מהמתקדמים בעולם. הצוותים המקצועיים שלנו שולבו במהלך חיי הפרוייקט. משלב התכן, תוך כדי שלבי היישום ועובדים בימים אלו ביחד עם האינטגרטור, כדי לוודא שכל המערכות המשולבות יעבדו כיחידה אחת וביעילות על מנת להבטיח את הצלחת המגה-אירוע בלוחות הזמנים הדרושים וללא חריגה מהעלויות", אמר לדברי איתן דיקשטיין, מנהל סניף ברזיל בקבוצת ריסקו.

אצטדיון Arena Pantanal הוא אחד מ-12 אצטדיונים הנבנים או משופצים בברזיל לקראת המשחקים הקרובים של גביע העולם בכדורגל 2014, ויארח מספר משחקים. האצטדיון מכיל 44,000 צופים, והוא נבנה בהשקעה כוללת של 537 מיליון דולר.

You might be interested also