פתרון ישראלי להברחות סלולר במאוריציוס

חברת MCTECH תשדרג את מערך החוסמים הסלולריים בבית הכלא הלאומי במאוריציוס. המערכת מאפשרת חסימת סלולריים המוברחים על ידי האסירים או בני משפחותיהם לכלא

חברת MCTECH RF Technologies הודיעה כי זכתה בחוזה לשדרוג מערכות החסימה (Jammers) של בית הכלא הלאומי במאוריציוס. במסגרת החוזה, החברה תשדרג את מערך החוסמים הסלולריים בכלא לאחר הערכות מחודשת של פריסת התקשורת. MCTECH מתמחה בחסימה של תדרי RF כגון תדרים סלולריים, WIFI, VHF/UHF ועוד.

עידו בר-עוז סמנכ"ל החברה מוסר כי "זוהי דוגמא להבעת אמון של לקוחותינו במוצרים שאנו מספקים. לפני מספר שנים סיפקה החברה מערכות שענו על הצורך שהיה קיים דאז ועם שדרוג רשתות הסלולר במדינה בחרו רשויות המדינה שוב ב-MCTECH לשדרוג המערך הקיים".

"מערכותינו מונעות לחלוטין את שימוש האסירים בסלולרים המוברחים לכלא ויחד עם זאת מאפשרות שימוש בסלולריים מחוץ לכותלי הכלא במרחק מטרים ספורים", הוא הוסיף.

MCTECH RF Technologies הינה יצרן ומפתח ישראלי של פתרונות חסימה ול"א בתחום ה-RF ומציעים מגוון פתרונות כגון: חסמים ניידים במזוודות, חסמים רכובים, חסמים לחדרי ישיבות, וציוד ל"א עבור לקוחותיו בעולם ומתמחה במתן פתרונות בהתאמה אישית עבור דרישות הלקוח.

You might be interested also

Photo courtesy of Ametrine

Ametrine Technologies - Advanced Camouflage for the Modern Battlefield

Ametrine Technologies develops solutions for camouflage from thermal and night vision sensors. "We estimate that within a decade, all soldiers and platforms on the battlefield will be equipped with some form of multi-spectral camouflage," said Amiram Levinberg, co-founder of JAL Ventures and chairman of Ametrine. This article is sponsored by Ametrine Technologies