פייר איי משיקה פתרון לסמארטפון

הפתרון החדש, יאפשר לארגונים להרחיב את יכולות הגנת הסייבר שלהם הודות לשימוש בטכנולוגיית FireEye Multi-vector Virtual Execution™ ויכולות סנכרון למודיעין האיומים הדינמי של החברה

חברת FireEye מודיעה על הרחבת פלטפורמת הגנת האיומים המתקדמת שלה להתקנים ניידים (MTP) ומציגה אפליקציית מובייל חדשה FireEye Mobile SecurityTM app עבור משתמשים ארגוניים במערכת ההפעלה אנדרואיד.

הפתרון החדש, יאפשר לארגונים להרחיב את יכולות הגנת הסייבר שלהם הודות לשימוש בטכנולוגיית FireEye Multi-vector Virtual Execution™ ויכולות סנכרון למודיעין האיומים הדינמי של החברה, כל זאת תוך שיפור ביצועי האבטחה בהתקנים הניידים וללא הסתמכות על שיטת החתימות המסורתית.

"אבטחה להתקנים ניידים, כמו איומי הסייבר המתקדמים, היא בין הסוגיות החמות ביותר בעולם האבטחה של ימינו והיא התבססה עד כה, במידה רבה, על שיטת החתימות המסורתית". אומר מניש גופטה , סגן נשיא בכיר לפיתוח מוצרים בחברת FireEye. "בעידן בו כמעט מחצית מכוח העבודה העולמי מגיע לעבודה עם הטלפון האישי שלו, פלטפורמת מניעת איומים מורחבת להתקנים ניידים מפשטת את האופן שבו ארגונים שומרים על המידע שלהם מפני איומים משתנים".

האפליקציה החדשה, FireEye Mobile SecurityTM app, שתהייה זמינה במהלך חודש יוני 2014, מציעה למשתמשים הארגוניים שיפור משמעותי בפלטפורמת הגנת איומים הניידים של FireEyeומאפשרת להם גישה מידית מסביב לשעון אל מודיעין האיומים הדינמי של FireEye, יכולות זיהוי מקיפות של תוכנות זדוניות או איומים יכולות משלובות ומקיפות של ניתוח סמנטי והתנהגותי של יישומים המותקנים במכשיר הנייד וכאלו המוצעים בחנות ה- Google Play, כל זאת באמצעות ממשק ניהול קל ונוח לתפעול.

You might be interested also