"ערוכים גם לעימות נרחב"

בצה"ל מעריכים: חמאס לא מעוניין בעימות אבל מבהירים כי "אנו מוכנים לעימות נרחב אם נצטרך". בגדה נמשכים החיפושים אחר החשודים בחטיפת ורצח הנערים

"אין כוונה להגיע לעימות נרחב עם חמאס, אבל אנחנו ערוכים לכך", כך אומר גורם בכיר בצה"ל בעקבות אירועי היממה האחרונה. כזכור אמש הותר לפרסום כי גופותיהם של שלושת הנערים החטופים נמצאו באזור חלחול שבגדה.

בכך הגיע לסיומו העגום מבצע "שובו אחים" שהחל עם חטיפת הנערים לפני 18 יום. במהלך הלילה סרקו כוחות צה"ל את בתיהם של החשודים בחטיפת ורציחת הנערים. בג'נין נהרג פלסטיני לאחר שזרק רימון לעבר כוח צה"ל. לא היו נפגעים לכוחותינו. עד כה נעצרו במסגרת המבצע 419 פלסטינים, 279 מהם פעילי חמאס. בין העצורים 57 פלסטינים ששוחררו במסגרת העסקה לשחרור גלעד שליט.

ובגזרה הדרומית גם מתחמם: ארבע רקטות נורו לעבר שטח ישראל מרצועת עזה. נגרם נזק למספר מכוניות ולמבנה. לא היו נפגעים. בשעות הלילה תקף חיל האוויר מתחם של חמאס באזור רפיח. 32 מטרות הופצצו באזור המתחם. עוד שתי מטרות של ג'יהאד איסלאמי גם הותקפו בנפרד.

You might be interested also

The G-7 leaders meeting in Cornwall on Sunday. Photo: REUTERS/Phil Noble/Pool

G7 leaders unite against Russian ransomware attacks 

In the joint statement issued at the end of the summit, the leaders of the seven wealthiest countries in the world demanded Russia to identify and disrupt ransomware criminal networks operating from within its borders, and hold those networks accountable for their actions