עסקה חדשה לחברת אר.אס.אל

החברה קיבלה הזמנה של 4.3 מיליון דולר לאספקת חלקי חילוף למערכת מוטסת שסופקה על ידה בעבר

ההזמנה צפויה להיות מסופקת במלואה במהלך הרבעונים השני והשלישי של שנת 2015. לפני כחודש דיווחה החברה כי קיבלה הזמנה מלקוח במדינה זרה לאספקת חלקי חילוף למערכת מוטסת שסופקה לו בעבר. היקף ההזמנה כ- 1.2 מיליון דולר ארה"ב.

אר.אס.אל. מפתחת ומשווקת מערכות אלקטרוניקה עבור יישומים צבאיים ואזרחיים. לחברה שלושה קווי מוצרים שונים: מערכות דיאגנוסטיקה ופרוגנוסטיקה (מערכות HUMS) לאבחון תקלות ולחיזוי עתידי של תקלות מכאניות במנועים של כלי טיס ומסוקים, במערכות הינע של כטב"מים (כלי טיס ללא טייס) ובטורבינות רוח והידרואלקטריות. המערכות עבור המסוקים והכטב"מים נמכרות בישראל וברוסיה, מערכות הדיאגנוסטיקה עבור טורבינות הרוח נמכרות בסין.

קו מוצרים שני הינו מדי מהירות לוע (מדמ"ל) המודדים את מהירות פגז ארטילריה באמצעות מכ"מ ומעבירים את הנתונים למערכת עיבוד אותות המזינה את נתוני המהירות אל מחשבי הירי על מנת לשפר את דיוק הירי על ידי מתן תגובה לשינוי במהירות הלוע (רגע יציאת הפגז מן הקנה). מערכות המדמ"ל נמכרו עד כה בעיקר בארצות הברית וישראל.

קו מוצרים שלישי הינו מערכות בקרה ממוחשבות בזמן אמת (בזמן הטיסה) למנועי סילון ומערכות בקרת שרת ומכלולים דינמיים בכלי טיס. שידרוג מערכות ישנות בכלי טיס צבאיים לצרכי בטיחות ואמינות של המערכות. המערכות נמכרו עד כה בישראל, ארה"ב, מערב אירופה ומזרח אסיה.

החברה מכרה בשנת 2003 מערכות הנעה (RSL DESSC) ל-28 מנועים של מטוסי F-16 לארה"ב.

You might be interested also