עושים צעד נוסף קדימה

לוקהיד מרטין השיקה את משרדיה בפארק גב-ים בנגב

לוקהיד מרטין הכריזה, במהלך ביקורה של יו"ר ומנכ"לית החברה מרילין יוסון בישראל, על השקת משרדיה בפארק גב-ים נגב לתעשיות עתירות ידע בבאר שבע (ATP – Advanced Technology Park). פתיחת המשרדים בבאר שבע תתמוך בגידול בנוכחות החברה באזור והינה צעד נוסף המדגים את מחויבותה ותמיכתה של לוקהיד מרטין בתוכנית המעבר לנגב של צה"ל.

כחלק ממהלך זה, הכריזה החברה לאחרונה על מינויו של תא"ל (מיל') שלי גוטמן, טייס קרב לשעבר בחיל האוויר, למנהל פעילות לוקהיד מרטין מערכות מידע ופתרונות גלובליים (IS&GS) בישראל. גוטמן ינהל את הפעילות מבאר שבע.

אן מולינס, סגנית נשיא לפתרונות גלובליים, לוקהיד מרטין: "זהו צעד חשוב נוסף בצמיחתה של לוקהיד מרטין בישראל. פתיחת המשרד בבירת הנגב מאפשרת לנו לעבוד בשיתוף פעולה צמוד עם שותפינו הישראלים, ולסייע בקידום יכולות טכנולוגיות המידע של ישראל".

מזה 19 שנה ברציפות מהווה "לוקהיד מרטין מערכות מידע ופתרונות גלובליים" (IS&GS) את הספק הגדול ביותר של פתרונות ושירותים בתחום טכנולוגיות המידע לממשל האמריקאי. בשנת 2013 הסתכמו הכנסותיה ב-8.4 מיליארד דולר, והיא מגדילה את הנוכחות הבינלאומית שלה באמצעות מיזמי ענק בבריטניה, אירופה ואוסטרליה. בין לקוחותיה נמנים NATO, NATS, משרד המס האוסטרלי ומשרד המשפטים הבריטי.

You might be interested also