סימנטק תשיק שירותים מנוהלים

כחלק מהשינויים שעוברים על החברה בשנים האחרונות, החליטו בענקית אבטחת המידע ללכת על שירותים מנוהלים אותם ימכרו דרך אקו-סיסטם של ספקי ציוד קצה כמו סיסקו, צ'ק פוינט ופאלו אלטו

סימנטק הודיעה ​​על גישה חדשה לחלוטין להגנת איומים מתקדמת Advanced Threat Protection. הגישה מושתת על הידע שסימנטק רכשה דרך פתרונות נקודות הקצה הקיימים שלה המגנים על בסיס של 200 מיליון נקודות קצה של משתמשים, ומפתרונות הדואר האלקטרוני ואבטחת האינטרנט הנוכחיים שלה אשר בוחנים כ- 8.4 מיליארד הודעות דואר אלקטרוני ו-1.7 מיליארד בקשות אינטרנט ביום. 

גישת ה-ATP של סימנטק תתורגם לשירותי אבטחה מנוהלים Symantec Managed Security Services -Advanced Threat Protection. בששת החודשים הקרובים תציג החברה שני שירותים כאלו - האחד הנו שירות ניתוח התוכנות הזדוניות הדינמי של סימנטק אשר הנו סביבה מבוססת ענן אשר יכולה לספק ניתוח התנהגות תוכן פעיל המזהה איומים במהירות. השירות השני נקרא Synapse והוא מאפשר תקשורת חלקה בין משתמשי קצה, שליחת דואר אלקטרוני, ויצירת תגובה משופרת.

הפורטפוליו של סימנטק משלב את פתרון ה- ATP אשר מופעל על ידי רשת ה- Symantec Global Intelligence וצוות של יותר מ- 550 חוקרים ברחבי העולם. פלטפורמת GIN של סימנטק אוספת מידע טלמטרי באופן אנונימי ממאות מיליוני לקוחות וחיישנים ללא הפסקה. סימנטק משתמשת בנתונים אלה - יותר מ- 3.7 טריליון שורות של אבטחת טלמטריה על מנת לגלות באופן אוטומטי התקפות חדשות, ניטור רשתות התוקפים, ופיתוח טכנולוגיות לחיזוי, המספקות בצורה פרואקטיבית הגנה מפני איומים מתקדמים.

סימנטק תקדם את השירותים באמצעות אקו-סיסטם של שותפים הכוללת את צ'ק פוינט, פאלו אלטו נטוורקס ו- Sourcefire (כיום חלק מסיסקו). באמצעות מערכת שותפים זו, האיתור והמתאם של רשת זדונית ופעילות נקודת קצה מסייעים להפחית באופן משמעותי התראות שווא על ידי איכון האירועים החשובים ומאפשרים ללקוחות להגיב במהירות לאירועים הקריטיים ביותר.

"ה- Wildfire של פאלו אלטו רשתות היא פתרון ענן מוכח ועיל מאוד לזיהוי ומניעת איומי רשת ללקוחות היום", אמר צ'אד קינצלברג, סגן נשיא בכיר לעסקים ופיתוח עסקי בפאלו אלטו נטוורקס. "השילוב של Wildfire עם הדור הבא של ניהול שירותי האבטחה, אבטחת מודיעין והגנת נקודות הקצה של סימנטק מביא שילוב רב עוצמה כדי להביס את איומי הסייבר המתקדמים ביותר".

You might be interested also

Photo courtesy of Ametrine

Ametrine Technologies - Advanced Camouflage for the Modern Battlefield

Ametrine Technologies develops solutions for camouflage from thermal and night vision sensors. "We estimate that within a decade, all soldiers and platforms on the battlefield will be equipped with some form of multi-spectral camouflage," said Amiram Levinberg, co-founder of JAL Ventures and chairman of Ametrine. This article is sponsored by Ametrine Technologies