נרתיק אקדח חדש לגלוק 17 ולגלוק 19

חברת T9Design פיתחה נרתיק מודולרי שיכול להתחבר לווסט לחימה או לירכית

חברת T9Design הישראלית, המתמחה בעיצוב, פיתוח וייצור טקסטיל טכני בתחום הביטחוני והאזרחי, פיתחה והחלה לשווק בימים אלו נרתיק לאקדח לשימוש ביחידות השתלטות וגורמים אזרחיים המחויבים בתנועה עם כדור בקנה ובהפעלת אמצעים נוספים על גבי האקדח, כגון פנס, לייזר ומשתיק קול.

הנרתיק המיועד לנשיאת אקדחי גלוק 17 וגלוק 19, הינו מודולרי כך שהוא יוכל להתחבר לווסט לחימה או על ירכית בשיטה המודולארית MOLLE והוא מתלבש על חגורה סטנדרטית לנשיאה ללא אמצעים מיוחדים. הנרתיק מוקשח במקומות אסטרטגיים ומסביב לשמורת ההדק כדי לאפשר נשיאת האקדח עם כדור בקנה. הנרתיק בולט מעבר לקנה האקדח על מנת לאפשר שליפתו גם כאשר המשתיק קול מחובר. שינוי מזערי של פתיחת צמדן הנרתיק מתיר גם נשיאת אקדח עם פנס מסוג M6 המאפשר גם לייזר וגם להאיר על המטרה.

צמדן הנרתיק מאפשר תיאום מדויק של תפס האקדח, אך גם פתיחה וסגירה חוזרת בנוחות. לנרתיק כפתור מהיר הנפתח ע”י האגודל בעת השליפה ובנוחות ארגונומית על מנת לאפשר “שליפת חירום” לעבר המטרה ופתח השליפה שלו מהווה מענה ל-5 אצבעות אחיזה לשליפה נכונה והכנה לירי. לנרתיק הוספה מערכת MOLLE היקפית להוספת מוצרים נלווים כדוגמת אשפת מחסנית, אשפה לאזיקונים לחייל ואשפת אזיקים לשוטר ועוד כך, שהנרתיק יוכל לתפקד כמערכת אוטונומית.

לדברי מנכ”ל החברה, לירן כהן, “השוק היום רווי בנרתיקים לאקדחים, אך רובם אינם נותנים מענה מלא לכלל האופציות שאנו תכננו להפיק במוצר זה. ישנם נרתיקים המאפשרים נשיאת אמצעי אחד ומאוד מסורבלים לכיוון הנרתיק, או לשימוש באקדח. אנו תכננו נרתיק שייתן מענה בשימוש מהיר ודחוף באקדח, ובאופן המאפשר שימוש באמצעים נוספים, אך לא יהיה מסורבל בגודלו ובכוונונו”.

חברת T9Design עברה לפני מספר חודשים למשכנה החדש בצפון רעננה, שם נמצא המפעל החדש שלה וכן חדר תצוגה הכולל בתוכו מוצרים ויכולות חדשניים ופיתוחים עתידיים.

You might be interested also