"נוכחות ישראלית מרשימה"

מאות ישראלים משתתפים בתערוכת AUSA בארה"ב, מהתערוכות הביטחוניות הגדולות בעולם. סגן ראש סיב"ט: ״ברור שהשוק האמריקאי הוא מפתח להצלחה". צפו בתמונות מהתערוכה

מאות ישראלים משתתפים בתערוכה הביטחונית השנתית הגדולה של ארצות הברית, AUSA, שנערכת בוושינגטון. הביתן הלאומי שהוקם על ידי אגף סיב״ט במשרד הביטחון, מוקדש לקידום התעשיות הקטנות והבינוניות, כאשר חברות הענק, תעשייה אווירית, רפאל, אלביט ותעש, מציגות בנפרד.

בטקס, אל״מ אדם זוסמן נספח צה״ל בקנדה, שרלי בן שטרית סמנכ״ל שיווק תעא, ואבי פלדר, מנכ״ל תעש

לתערוכה הגיעו רבים מבכירי התעשיות, ובהם איציק גת, יו״ר רפאל, ואבי פלדר, מנכ״ל תעש. בטקס חנוכת הביתן הישראלי, אמר סגן ראש סיב״ט, איתמר גרף, כי ״זה ארוע רביעי רצוף שסיב"ט מקימה ביתן שכולו מיועד לתעשיות קטנות ובינוניות. יש בביתן אפילו סטרט אפ אחד. יחד עם כל הענקים זה מחמם את הלב לראות את הנוכחות הישראלית המרשימה.

״ברור שהשוק האמריקאי הוא מפתח להצלחה לכן, התערוכה מאוד חשובה. אנחנו עובדים עליה במשך חודשים. הצלחה מבחינתנו תהיה ככל שחברות ישראליות יציגו עם שותפים אמריקאיים בשנה הבאה, ובביתן הלאומי יהיו חברות קטנות ובינוניות אחרות".

שחר אבוחצירא מחברת ROBOTEAM אמר בטקס כי ״הפעילות בתערוכה. היא קצה הקרחון של מה שנעשה לקידום חברות קטנות ובינוניות ואנחנו מודים על כל לסיב״ט מאוד״.

נספח צה״ל בארה״ב אלוף יעקב עייש אמר כי ״אנחנו אחרי 50 ימי צוק איתן. כל התעשייה הייתה מעורבת, ואני יכול לספר כי בתדרוכים רבים שעשיתי לגורמי מפתח בארה״ב במהלך המבצע, הצגתי שוב ושוב את היכולות הטכנולוגיות שפותחו על ידי התעשיות בישראל״.

התערוכה בוושינגטון נמשכת שלושה יצים ותסתיים ביום רביעי.

***
תמונות:

1. גזירת הסרט בביתן הישראלי בתערוכה: איתמר גרף סגן ראש סיב"ט, האלוף יעקב עיש נספח צה״ל בארה"ב ושחר אבוחצירא מ-ROBOTEAM
2. בטקס, אל״מ אדם זוסמן - נספח צה״ל בקנדה, שרלי בן שטרית סמנכ״ל שיווק בתע"א, ואבי פלדר, מנכ״ל תעש
3. ביתן אלביט מערכות בתערוכה
4. ביתו התצוגה של התעשייה האווירית
5. התצוגה של התעשייה הצבאית ב-AUSA
6.האלוף עיש עם יהודה פילואר מחברת בית אל

You might be interested also