נוכחות ישראלית גבוהה בתערוכת דפקספו 2014

סיב"ט מביאה 21 חברות בטחון ישראליות לביתן הישראלי בתערוכת Defexpo 2014, כחלק מקידום שיתוף הפעולה המתמשך בין התעשיות הביטחוניות הישראליות לבין הודו

כמו בשנים קודמות, חברות יציגו את הטכנולוגיות החדשניות שלהן בביתן הישראלי, אולם 11 בתערוכת דפקספו 2014 (Defexpo), המאורגן על ידי סיב"ט - האגף לשיתוף פעולה וייצוא ביטחוני במשרד הביטחון.

סיב"ט משתתף בעיצוב מדיניות הייצוא הביטחוני של ישראלי ומתאם את כל הפעילויות הקשורות לכך. בין שירותיו נמצאים ייזום שיתופי פעולה ושותפויות לטווח ארוך, ההתאמה של צרכים לטכנולוגיות, ויצירה ותמיכה בהסכמים בין ממשלות.

ראש סיב"ט, תא"ל (מיל') שמעיה אביאלי: "ישראל והודו שתיהן מתמודדות עם אתגרים דומים בהקשר של מניעת איומי טרור, הגנה על גבולות לאומיים ובטחון פנים. היכולת המבצעים של הטכנולוגיה הישראלי תואמת את צרכי הביטחון של הודו. ישראל מחשיבה את הודו כפרטנר ובעלת ברית במלחמה העולמית כנגד הטרור. מניעת הטרור בהודו תורמת ליציבות שתי המדינות, ושותפות זו הינה חשובה לביטחון המתמשך של שתי הדמוקרטיות. השנה, 21 חברות ביטחוניות ישראליות יציגו את הפתרונות החדשניים שלהן, ואנו מזמינים אתכם לבקר בביתן הישראלי כדי ללמוד עוד".

You might be interested also

A detachment from US Naval Mobile Construction Battalion 11 pours concrete for the walls of a new building at Hatzor Air Base. (US Naval Mobile Construction Battalion 11)

Report: US-Israeli combined operations center being built at IAF's Hatzor base

According to the report, the U.S. Air Force sought a contractor to install a roof on the single-story building on a 700-meter area of the base. The U.S. Central Command declined to comment on the report