משרדים חדשים לאינקוביט של אלביט

אינקוביט היא חממה טכנולוגית הנמצאת בבעלותה המלאה של אלביט מערכות ושוכנת בפארק המדע שבבאר שבע. "אנו גאים לחנוך את משרדיה החדשים של אינקוביט", אמר נשיא אלביט מערכות, בצלאל (בוצי) מכליס בטקס שנערך בב"ש

בצלאל מכליס – נשיא אלביט מערכות

"אנו גאים לחנוך את משרדיה החדשים של אינקוביט, החממה הטכנולוגית הראשונה בישראל הנמצאת בבעלות חברה תעשייתית גדולה. חדשנות טכנולוגית ויזמות עסקית הם ערכים מרכזיים בחזון של אלביט מערכות ולכן הפעילות שלנו במסגרת החממה וביחוד בבאר שבע, המציבה את נושא הטכנולוגיה במרכז העשייה שלה- הינה טבעית ביותר. תחום הסייבר במיוחד, הוא מנוע צמיחה חשוב שלנו ואנו נשקיע מאמץ מיוחד בפיתוח תחום זה גם במסגרת החממה", אמר נשיא אלביט מערכות, בצלאל (בוצי) מכליס, במהלך טקס חנוכת משרדיה החדשים של אינקוביט, החממה הטכנולוגית של החברה בפארק תעשיות ההיי-טק בבאר שבע.

החממה היא אמנם בבעלותה של אלביט מערכות, אך יש לה שותפים רבים בעשייה, עיריית באר שבע, אוניברסיטת בן גוריון, המדען הראשי ועוד. אני בטוח כי אינקוביט תעלה ותפרח, תשקיע במיזמים חדשים בנוסף לשניים שכבר השקיעה בהם, ותתרום תרומה משמעותית לכלכלה ולמדינת ישראל".

אינקוביט היא חממה טכנולוגית הנמצאת בבעלותה המלאה של אלביט מערכות ושוכנת בפארק המדע שבבאר שבע. החממה פועלת לקידום היזמות הטכנולוגית ובתכוניתה להשקיע בשמונה השנים הבאות ביותר מעשרים מיזמים שיעסקו בתחומים טכנולוגיים סינרגטיים לתחומי עבודתה של אלביט. אינקוביט פועלת כזרוע החדשנות הפתוחה במסגרת הפעילות הכוללת לעידוד החדשנות בקבוצת אלביט, המובלת ע"י יו"ר אינקוביט מר חיים רוסו.

רן בר-סלע – מנכ"ל אינקוביט הציג את המודל הייחודי של אינקוביט - המחפשת להשקיע במיזמים בתחום האזרחי שיש להם מרכיב טכנולוגי פורץ דרך שהוא בעל שימוש אפשרי גם בשווקים בהם פועלת אלביט. מיזמים טכנולוגיים כאילו יוכלו ליהנות גם מהשקעה של החממה ותמיכה בפיתוח השווקים העיקריים שלהם וגם מתמלוגים מאלביט על שימוש עתידי בטכנולוגיה שלהם בשוק הביטחוני. על בסיס המודל המתואר אינקוביט כבר ביצעה שתי השקעות ראשונות.

יוסי סמולר - מנהל תוכנית החממות במשרד המדען, ציין שייחודיותה של חממת אינקוביט היא ביכולתה להוסיף ערך גבוה למיזמים בזכות תשתיות פיתוח, הידע ההנדסי הנצבר בחברה וההון האנושי המקצועי בקבוצת אלביט מערכות.

על נושא מיקום החממה בפארק ההייטק בבאר שבע הרחיב טל אלעל - סגן ראש עיריית באר שבע: "פארק ההייטק החדש והעובדה שבאר שבע הינה "בירת הסייבר של המדינה" הופכים את באר שבע ממנוע צמיחה עירוני דרומי למנוע צמיחה חשוב ברמה הלאומית".

You might be interested also