מראשות השב"כ לחברת הזנק

כמו בארה"ב, גם בישראל - בכירים בשירותי המודיעין עוזבים את השירות ישירות לעולם ההון סיכון. הפעם זה כרמי גילון, ראש השב"כ לשעבר, שהצטרף לחברת סייטג'יק המתמחה בניתוח איומי סייבר

כרמי גילון. צילום: ויקיפדיה אריה גל

סייטג'יק (Cytegic), סטארטאפ המתמחה בפתרונות מערכתיים ייחודיים בתחום האבטחה והסייבר, מודיע היום (ד') על הצטרפותו של כרמי גילון לחברה. גילון יכהן כיושב ראש דירקטוריון החברה, כשבמסגרת תפקידו יהיה מעורב בהליך בניית תמונת המודיעין והערכת הסיכונים.

גילון, ראש השב"כ לשעבר, נשיא מרכז פרס לשלום, שגריר ישראל בדנמרק, ראש המועצה המקומית מבשרת ציון, מנכ"ל וחבר דירקטוריון בחברות מובילות במשק, אמר: "סייטג'יק היא מבין החברות היחידות המתמודדת עם הצורך של בכירים בארגון לקבל החלטות בצורה פרואקטיבית מול איומי הסייבר המתעצמים. סייטג'יק יכולה לגרום למהפכה בתחום אבטחת הסייבר, ותהליכי קבלת החלטות בארגון".

סייטג'יק היא מערכת מתקדמת לניתוח מודיעין אודות איומי סייבר המציגה לארגונים תמונת מצב אודות המלצות ופתרונות להתמודדות עם האיום, תוך שקלול פרופיל החברה מיקומה הגיאוגרפי והשתייכותה הסקטוריאלית. המערכת מספקת תמונת מצב הוליסטית ופשוטה להבנה (Dashboard) המתעדכנת באופן שוטף, ומאפשרת למנהל החברה לקבל החלטות עסקיות וכלכליות על סמך נתונים מבוססים.

סייטג'יק, הוקמה בראשית 2012 על ידי שי זנדני שעמד בראש חברת הבת של PwC בישראל, והקים את תחום לוחמת המידע בחיל האוויר בשנות ה- 90, ואלון קפלן, ששימש בעבר כבעל חברת ייעוץ אסטרטגי בארץ ובעולם. החברה מונה כעשרה עובדים ויושבת ברחובות. בין לקוחותיה ניתן למצוא את בנק לאומי, אמדוקס, PwC ועוד.

שי זנדני, מנכ"ל סייטג'יק: "אנו שמחים שאדם בסדר הגודל והניסיון של כרמי גילון זיהה והתחבר לרעיון וחזון Cytegic. זכינו ביו"ר מן השורה הראשונה של אנשי העסקים ואנשי הביטחון ואני משוכנע כי יחד נדע להוביל את החברה למחוזות חדשים עבורנו ולהמשיך לספק פתרונות הגנה ייחודיים למנהלים בתחום הגנת הסייבר".

You might be interested also