מפרולייט מטמיעה את הפעילויות של חברת ניו נוגה לייט

במסגרת הרכישה, מוצרי ניו נגה לייט הוטעמו בקו המוצרים של מפרולייט. מנכ"ל מפרולייט: "כך תתרחב יכולתנו לתת מענה לצרכים של ראיית הלילה"

חברת מפרולייט, העוסקת בתחום ייצור מערכות אלקטרו–אופטיות, כוונות ואמצעי ראיית לילה וטרמי, מערכות משולבות מט"ל, מערכות צייני לייזר וכוונות יום ולילה מבוססות טריטיום לצבא ולגורמי אכיפת חוק, רכשה את הפעילויות והנכסים של חברת ניו נוגה לייט. פעילויות המכירות, השיווק והתמיכה של מוצרי ניו נוגה לייט הוטמעו במפרולייט. המוצרים הפכו לחלק מקו המוצרים של מפרולייט וזכו לשמות חדשים.

לדברי מנכ"ל מפרולייט, אלי גולד, "14 שנות הפעילות המוצלחת של ניו נוגה לייט בתחום ראיית הלילה זיכו אותה ביוקרה רבה ובמומחיות מוכרת בתחום. רכישת פעילויות ניו נוגה לייט יחזקו את מעמדה המוביל של מפרולייט בתחום – באמצעות התוספת של מוצריה המצוינים של החברה ושל קהל לקוחותיה הרב בעולם".

אלי גולד ממשיך, "קו המוצרים של ניו נוגה לייט ישולב באופן מיידי בקו המוצרים של מפרולייט, וכך תתרחב יכולתנו לתת מענה לצרכים המגוונים של ראיית הלילה ולריבוי התרחישים עמם מתמודדים לקוחותינו מסביב לעולם. אנחנו נמשיך לתת תמיכה מלאה לכל לקוחותינו – כולל אספקה בזמן של הזמנות קיימות – לשביעות רצונם המלאה".

You might be interested also