מערכת J-MUSIC בחיה"א הגרמני

מערכת ההגנה האווירית מבוססת לייזר של אלביט מערכות תותקן במטוסי האיירבוס A400M החדשים של חיל האוויר הגרמני. החוזה יבוצע במשך שנה

אלביט מערכות הודיעה היום כי זכתה בחוזה מחברת DIEHL BGT Defence GmbH & Co. KG לאספקת מערכות הגנה מבוססות לייזר אינפרה מסוג J-MUSIC ממשפחת מערכות ה- DIRCM, עבור השלב הראשון של תכנית חיל האוויר הגרמני למערכות הגנה עצמית למטוסי איירבוס A400M החדשים של החיל. החוזה יבוצע במהלך כשנה אחת.

מערכות ה-J-MUSIC, המיועדות להגנה על מטוסים גדולים, צבאיים ומסחריים, מפני טילי כתף קרקע-אוויר נישאים, מונחי חום, תוטמענה בתוך מערכת רב-צריחית שתבטיח הגנה של 360 מעלות למטוס. אלביט מערכות השלימה סדרת ניסויים נרחבת למערכת ה-J-MUSIC וכבר סיפקה מערכות למספר לקוחות שיציידו בהן מגוון של מטוסים.

בצלאל (בוצי) מכליס, נשיא ומנכ"ל אלביט מערכות אמר: "אנו גאים בשיתוף הפעולה שלנו עם חברת DIEHL Defence בתחום ה-DIRCM, שהוביל לחוזה ראשוני זה עבור תכנית הגנת מטוסי ה-A400M של חיל האוויר הגרמני. מערכות ה-DIRCM שלנו מעניקות הגנה אפקטיבית מפני האיום ההולך וגובר של טילי כתף, ואנו מאמינים כי לקוחות נוספים יבואו בעקבותיהם ויבחרו במערכות שלנו כפתרון המועדף שלהם".

מערכת ה-C-MUSIC, מערכת נוספת ממשפחת מוצרי ה- DIRCM של אלביט מערכות, פותחה עבור התכנית הלאומית של מדינת ישראל - "מגן רקיע" - להגנה על צי המטוסים האזרחיים הגדולים בישראל.

You might be interested also