מנכ"ל חדש לתע"א צפון אמריקה

רוברט פוגלסונג, לשעבר גנרל בחיל האוויר האמריקאי מונה לעמוד בראש חברת הבת של התע"א

הנהלת התעשייה האווירית מינתה לאחרונה את רוברט פוגלסונג (Robert "Doc" Foglesong) למנכ"ל IAI North America, החברה הבת של התעשייה האווירית הממוקמת בוושינגטון DC. פוגלסונג משמש גם כיו"ר ומנכ"ל חברת "סטארק" (Stark Aerospace), חברה בת של IAI North America הפועלת במיסיסיפי.

חברות הבת האמריקאיות של התעשייה האווירית פועלות להעמקת ההחדרה של מוצרי החברה לשוק באמריקה הצפונית, יצירת שיתופי פעולה, איתור הזדמנויות עסקיות ועוד. פוגלסונג הוא גנרל 4 כוכבים (מיל.) בחיל האוויר האמריקאי, שם מילא מספר תפקידי מפתח כסגן מפקד החיל ומפקד חיל האוויר האמריקאי באירופה (USAFE). כמו כן כיהן כעוזר ליו"ר המטות המשולבים בארה"ב. לאחר פרישתו, כיהן כנשיא אוניברסיטת מיסיסיפי ושימש כדירקטור עצמאי במספר חברות.

יוסי וייס, מנכ"ל התעשייה האווירית:" מינויו של פוגלסונג בוצע לאור הרקע המרשים שלו, היכולות המקיפות והידע הנרחב בתחומי הפעילות שלנו. מבחינתנו מדובר בעמדת מפתח, שכן לIAI North America תרומה משמעותית לפיתוח העסקים של התעשייה האווירית בשוק האמריקאי וניתוב דרכה בכל הקשור לפיתוח מוצרים חדשים עבור שוק זה".

לפוגלסונג תארים מתקדמים ודוקטורט בהנדסה כימית מאוניברסיטת מערב וירג'יניה. כמו כן, תארי דוקטור לשם כבוד ממספר אוניברסיטאות בארה"ב.

You might be interested also