מנכ"ל חדש לבזק בינלאומי

מוטי אלמליח יחליף בתפקידו את איציק בנבנישתי

מוטי אלמליח - מנכ"ל בזק בינלאומי

דירקטוריון חברת בזק וחברת בזק בינלאומי אישרו את מינויו של מוטי אלמליח למנכ"ל בזק בינלאומי. אלמליח יחליף בתפקידו את איציק בנבנישתי, אשר שימש כמנכ"ל בזק בינלאומי בשבע השנים האחרונות. אלמליח, 55, בעל תואר שני במנהל עסקים (M.B.A) מאוניברסיטת תל אביב, כיהן בשמונה השנים האחרונות כמנכ"ל יורוקום תקשורת דיגיטלית;

אלמליח שהחל את דרכו המקצועית במכללת בזק ובאגף ההנדסה בבזק, שימש במשך כ-10 שנים בתפקידי הנדסה ושיווק בחברה והיה ממקימי חברת בזקכל שמוזגה לתוך בזק בינלאומי- אוחז ב-18 שנות ניסיון כמנכ"ל חברות בארץ ובחו"ל. קודם להיותו מנכ"ל יורוקום, כיהן אלמליח כמנכ"ל Telit וכמנכ"ל חברת אלגדקום, אשר התמחו בעולמות הסלולאר והאינטגרציה של מערכות תקשורת וליווה את הנפקתן בחו"ל.

לאלמליח ניסיון כדירקטור בחברת יס וכיום משמש כדירקטור בחברת סאטקום. בשנים האחרונות, מכהן אלמליח גם כיו"ר דירקטוריון חברת DM engineering העוסקת בפתרון ובאינטגרציה של מערכות מולטימדיה ותקשורת ויו"ר חברת תפנית דיסקונט, המנהלת תיקי נכסים. שאול אלוביץ, יו"ר קבוצת בזק איחל לאלמליח הצלחה בתפקידו החדש והביע את בטחונו כי לאלמליח תהיה תרומה משמעותית בהמשך מובילותה של בזק בינלאומי והצעדתה קדימה להישגים חדשים.

You might be interested also