מנכ"ל אי.אם.סי ישראל פורש

דני נויברגר פורש מתפקידו כמנכ"ל EMC ישראל

דני נויברגר

EMC ישראל מודיעה היום על פרישתו של דני נויברגר מתפקידו כמנכ"ל החברה בישראל, החל מה-1 באוקטובר 2014 . נויברגר הודיע על החלטתו לפרוש, לאחר 4.5 שנים בהן כיהן בתפקיד והוביל את ארגון המכירות והשירותים של החברה בישראל לגבהים חדשים. עד לאיוש משרת המנכ"ל, ינהל את התפעול השוטף של החברה, דורון אפנשטיין, מנהל הכספים והפעילות העסקית ב-EMC ישראל.

"לאחר מספר שנים בתפקיד מרתק ומאתגר ביותר, מבחינה מקצועית ואישית כאחת, החלטתי לבחון הזדמנויות חדשות, בין אם בתפקיד אחר בין כתלי EMC ובין אם מחוץ לחברה", אמר דני נויברגר. "זכיתי לנהל חברה אשר חדשנות ומצוינות ומיקוד בחוויית השירות מול לקוחות ושותפים, הם הבסיס לקיומה והבידול שלה בשוק תחרותי, גם בהיבט הטכנולוגי וגם בהיבט האנושי. אציין במיוחד את האנשים המצוינים שזכיתי לעבוד במחיצתם, בהם הנהלת החברה באירופה אשר סיפקה את התמיכה הנדרשת להצלחה. אני מסכם תקופה משמעותית בסיפוק רב ומאחל לעמיתיי, הן בארגון המכירות והן במרכז המצוינות בישראל, המשך צמיחה ושגשוג".

את ארגון המכירות והשירותים ינהל באופן ישיר ניקולס לבלנק, סגן נשיא EMC Belux&MEDI (ספרד, פורטוגל, יוון וישראל), בשיתוף פעולה הדוק עם הצוות הבכיר בחברה.

"אנו מבינים ומקבלים את החלטתו של דני" אמר ניקולס לבלנק. "דני הוכיח במהלך כהונתו מקצועיות רבה ומחויבות גבוהה ללקוחות ולשותפים שלנו והוביל את פעילותנו בישראל להישגים והצלחות. אנו מאחלים לו הצלחה רבה בהמשך דרכו המקצועית. הלקוחות הרבים שלנו בישראל הפרושים על פני מגוון מגזרים, כמו גם מערך השותפים העסקיים הרחב שלנו, ימשיכו ליהנות משילוב של טכנולוגיה חדשנית, מהמתקדמות בשוק הגלובלי, ושירות ללא פשרות".

You might be interested also

Photo: Haim Zach, GPO

Prime Minister Naftali Bennett with the head of the Mossad, David Barnea

The Mossad is hoping for a little quiet as new era dawns

Why did the interview given by Yossi Cohen to Ilana Dayan spark anger? Will the Mossad carry out fewer "daring operations" under Barnea? And who is expected to be selected soon as the next head of the ISA? A column by Amir Rapaport