מנכ"לית חדשה לפייסבוק ישראל

עדי סופר תאני מונתה למנכ"לית הסניף הישראלי של הרשת החברתית. במסגרת תפקידה תסייע ללקוחות וסוכנויות לפתח את פעילויות השיווק שלהם בפייסבוק

עדי סופר תאני, מנכ"לית פייסבוק ישראל

פייסבוק מודיעה על מינויה של עדי סופר תאני למנכ"לית החברה בישראל. סופר תאני תוביל את פעילותה המסחרית של החברה בארץ, תוך סיוע ללקוחות וסוכנויות לפתח את פעילויות השיווק שלהם בפייסבוק. בנוסף תתמקד עדי בהקמת צוות של נציגים מקומיים במשרד ברמת גן, שיעבדו בשיתוף פעולה הדוק עם הצוות הישראלי של פייסבוק בדבלין, אירלנד.
סופר תאני מגיעה לפייסבוק עם ניסיון רב בשיווק, מסחר אונליין וחברות סטארט-אפ. נכון להיום היא משמשת כיו"ר של חברת ג'ינג'ר, המפתחת טכנולוגיה לתיקון שגיאות כתיב, תחביר ודקדוק באנגלית. לפני כן, כיהנה סופר כמנכ"לית חטיבת ה-B2C ב-888 (888.com), אחת החברות הגדולות והידועות בעולם בתעשיית הבידור המקוון. בעבר היא כיהנה גם כמנכ"לית קבוצת קידום, חברת ההשכלה הפרטית הגדולה בישראל.
סופר תאני (42), נשואה לבנג'י תאני ולהם שתי בנות, זואי (13) ואריאל (8).
"אני מאוד מתרגשת להצטרף לפייסבוק ולהוביל את התפתחות החברה בישראל. מיליוני אנשים במדינה הזו משתמשים בשירות שלנו מדי יום, מתחברים אחד לשני ומשתפים במה שחשוב להם. עסקים מגלים את הערך של להיות חלק מהשיח הזה, בין אם מותגים גדולים ובין אם עסקים קטנים ובינוניים", אמרה סופר תאני.
"במהלך שנות עבודתי הרבות בחברות הפונות לצרכנים, ראיתי מקרוב את ההשפעה החיובית של פייסבוק על צמיחה של עסקים, מה שמאפשר להם להגיע בדיוק לקהל שהם צריכים בין אם בארץ ובין בחו"ל".
דייגו אוליבה, המנהל האזורי של פייסבוק EMEA: "עדי נלהבת לסייע לעסקים בישראל להצליח והיא מבינה היטב כיצד הם יכולים להשתמש בפייסבוק כדי להתפתח, לצמוח ולהפיק רווחים. כבר היום פייסבוק נהנית ממערכת יחסים קרובה עם הרבה חברות וחברות סטארט-אפ בישראל. הרכישה האחרונה של אונבו, פתיחת המשרד בישראל ומינויה של עדי כמנכ"לית מוכיחים, כי המחויבות שלנו לישראל חזקה מתמיד". 
קצת נתונים: 3.9 מיליון אנשים משתמשים בפייסבוק בישראל מדי חודש. 2.8 מיליון מתוכם מתחברים לשירות מדי יום. 79% מהמשתמשים בפייסבוק בישראל מתחברים לשירות באמצעות הסמארטפון.

You might be interested also