מיקרונט-אנרטק תבדוק מערכות נגד טילים

החברה סיפקה בעבר מחשבי לוח לצורך בקרת אש במערכות נגד טילים ללקוח אמריקאי. במכרז הנוכחי תפתח החברה סימולטור ממוחשב לבדיקת מערכת נגד טילים, גם הפעם ללקוח אמריקאי

חברת מיקרונט הישראלית (Micronet Enertec Technologies) זכתה בחוזה לפיתוח ואספקה ​​של מערכת לבדיקת מגוון רחב של מערכות הגנה מפני טילים ללקוח אמריקאי. על פי תנאי הפרויקט בהיקף של 2 מליוני דולרים, מיקרונט תייצר ותספק מערכת סימולציה גנרית מבוססת מחשב שתתמוך במגוון רחב של מערכות הגנה נגד טילים מתקדמות.

החוזה הוענק לחברה על ידי אינטגרטור תעופה וביטחון מבוסס מוביל בישראל המשתף פעולה עם קבלן גדול בארה"ב לפיתוח ושיווק גלובלי של מערכת הגנה נגד טילים מתקדמת.

"האסטרטגיה שלנו ממשיכה להתמקד בנישה של הגנה מפני טילים בשל האיומים הגוברים מסוג זה בכל העולם", אמר דוד לוקץ, הנשיא והמנכ"ל של מיקרונט. לוקץ רכש את החברה בשנת 2012, פרטים נוספים על הרכישה אפשר למצוא כאן וכאן. "אנו מאמינים כי אנו ממוצבים היטב עם הידע הייחודי שלנו ומומחיות בטכנולוגיות טילים, ומצפים ממגזר זה של השוק להיות התורם העיקרי לצמיחה שלנו והצלחה בשנים הקרובות".

מיקרונט לא ספקה פרטי חוזה נוספים, מלבד הידיעה כי צפויות הזמנות המשך מאותו לקוח ב-2015, בעקבות שלב הפיתוח של הפרויקט. הזמנות ההמשך מוערכות כיום בשווי של 4 מיליוני דולרים. בעסקה קודמת של מיקרונט מחודש יוני, 2013 ספקה החברה מחשבי לוח לצורך בקרת ירי של מערכת הגנה בפני טילים בהיקף כספי של 3.3 מיליוני דולרים.

You might be interested also