מינויים בדאסו סיסטמס העולמית

לורן בלנשארד מונה לתפקיד סגן נשיא בכיר לאזור EMEAR - אירופה, המזרח התיכון, אפריקה, רוסיה

דאסו סיסטמס (Dassault Systèmes) הכריזה על מינוי לורן בלנשארד (Laurent Blanchard) לתפקיד סגן נשיא בכיר לאזור EMEAR ולשותפויות גלובליות עם אינטגרטורים.

לורן בלאנשרד (50) יהיה אחראי לפיתוח אסטרטגית המכירות של דאסו סיסטמס באזור EMEAR (אירופה, המזרח התיכון, אפריקה, רוסיה), וכן של מערך השותפים הגלובלי באמצעות יצירת שותפויות אסטרטגיות עם חברות ייעוץ ואינטגרטורים. בלנשארד יעבוד בשיתוף פעולה הדוק עם צוותי 3DS Strategy והמכירות של דאסו סיסטמס. כחבר במועצת המנהלים הוא ידווח ישירות לברנרד שארלס, נשיא החברה.

בהתבסס על הניסיון הנרחב שרכש בתפקידי ניהול בכירים במספר חברות המבוססות על חדשנות, המשימה המרכזית של בלנשארד תהיה להביא לאופטימיזציה של היבטי הארגון והתפעול במודל המכירות של המכירה ברחבי EMEAR.

בלנשארד, בעל בתואר מהנדס מבית הספר הלאומי לאלקטרוניקה ומכניקה בננסי, צרפת, החל את הקריירה שלו ב-1989 כמהנדס מכירות ב-IBM צרפת, החזיק במספר תפקידים בחברת קומפק, ולאחר מכן עבר ל-HP, שם שימש כסגן נשיא אירופה בחטיבת ה-NonStop וכמנהל HP אירופה. בשנת 2007 מונה בלנשארד למנהל פעילות סיסקו צרפת, ולאחר מכן לתפקיד סגן נשיא השוק האירופאי.

You might be interested also

IRNA - The President-elect, Seyyed Ibrahim Raisi

New Iranian president elected

The election of Raisi and the weakening of the moderate camp raises the likelihood that Iran, led by him, will not only continue its policy toward Israel but also possibly take even more radical actions