מהם מנועי הצמיחה של התעשייה האווירית?

גיליון חדש לישראל דיפנס: יוסי וייס בראיון מקיף ראשון מאז כניסתו לתפקיד מנכ"ל תע"א. עוד בגיליון: הצצה לכנס סייברטק שמשך אלפי משתתפים, הפולטיקה מאחורי הקלעים של תעשיית המל"טים, ביקור ביחידת הכלבנים של מג"ב, איך ייראה רובה העתיד ועשרות מאמרים מרתקים נוספים: גיליון 18 של ישראל דיפנס - בדרכו למנויים ולחנויות נבחרות

גיליון 18 של המגזין ישראל דיפנס יוצא לאור בימים אלה ויגיע השבוע  למנויים ולחנויות המובחרות. יוסי וייס, מנכ"ל התעשייה האווירית, בראיון ראשון ובלעדי לישראל דיפנס מאז כניסתו לתפקיד.

וייס מדבר על מנועי הצמיחה העיקריים של התעשייה האווירית - "מודיעין, סייבר, חלל ומערכות הגנה מפני טילים", כך הוא מציין, ומוסיף כי לאחר ששנת 2013 הייתה "מאתגרת" - העתיד עבור התע"א מבטיח רבות. הראיון המרתק מאיר עוד היבטים של האסטרטגיה העדכנית בתע"א.

עוד בגיליון ביקור בטייסת הקרב 133 של חיל האוויר. אור הלר ביקר את הטייסים החדשים ושמע מהם על האתגרים העומדים בפני הטייסת בשנה הקרובה.

עמי רוחקס דומבה צולל לתוך עולם הסימולטורים: האם המכשירים יחליפו בקרוב את האימונים ה"חיים"?

הצצה אל סייברטק 2014 - תמונות מתוך האירוע שמשך אליו אלפי משתתפים ואת השמות הגדולים בעולם היי טק הישראלי והבינלאומי.

הפוליטיקה של תעשיית המל"טים: האם ישראל מאבדת את מיקומה בפסגת שוק המל"טים העולמי? ולמה? כתבה מרתקת מאת עמי רוחקס דומבה. 

לקראת כנס התקשוב הבינלאומי השני - פרויקט מיוחד: קצין קשר ראשי, תא"ל אייל זלינגר, בראיון מיוחד לישראל דיפנס וביקור ביחידת הסייבר של חיל הים. מפקד לוטם, תא"ל דהי ברן על "צה"ל  רשתי".

הצלם עופר צידון בילה יום עם הכלבים והכלבנים של מג"ב ושמע מהם על המשימות ועל מקומם של הכלבים בשירות הפעיל

בגיליון מוסף נשק קל וטקטיקה מורחב - ראיון עם מנכ"ל IWI אורי עמית על הצלחת ה"תבור" בארה"ב, תמיר פורת על עתיד רובה הסער והחדשות האחרונות מהתחום.

בגיליון גילויים וחשיפות נוספות מכל קצוות הקשת הביטחונית בישראל  ומאמרי דעה מיוחדים.

** גיליון 18 של המגזין ישראל דיפנס, מופץ באלפי עותקים בארץ וברחבי העולם, בתערוכות מובילות ובטיסות בינלאומיות. את הגיליון ניתן לרכוש בחנויות "צומת ספרים", "טיב טעם", "שופרסל" וגם ברשת "סטימצקי"

You might be interested also