לילה שקט על הדרום. האם הסבב נגמר?

בין חמישי לשישי לא נרשמו ארועי ירי, לאחר שבחמישי ארגוני הטרור ברצועת עזה שיגרו מטח רקטות גראד לעבר אשקלון ואשדוד. מערכת "כיפת ברזל" ככל הנראה יירטה רקטה. צה"ל יציג לקבינט חלופות לתגובה על ההסלמה

(צילום: AP)

האם סיבוב האש בדרום הסתיים? לאחר שהג'יהאד האיסלאמי הודיע ביום חמישי על הפסקת אש שהושגה בתיווך מצרים, לא נרשמו ארועי ירי בלילה שבין יום חמישי לשישי.

בישראל לא התייחסו לדיווחים על הפסקת האש אבל טענו כי "שקט יענה  בשקט".

קודם לכן, ביום חמישי: מטח רקטות נורה לעבר אשקלון ואשדוד. לא היו נפגעים או דווח על נזק. מערכת "כיפת ברזל" יירטה ככל הנראה רקטה אחת.

הקבינט המדיני-ביטחוני יתכנס לדון בסבב ההסלמה. נציגי צה"ל הציגו בפני חברי הקבינט חלופות לתגובה לירי של הג'יהאד האיסלאמי ביממה האחרונה.

בלילה שבין רביעי לחמישי תקפו כלי טיס של חיל האוויר 29 מטרות ברחבי רצועת עזה בתגובה לירי מטח מאסיבי של 60 רקטות אתמול לעבר יישובי הדרום. בכל המקרים לא היו נפגעים בצד הישראלי. ראש הממשלה הצהיר אמש כי "אם לא יהיה שקט בדרום - יהיה הרבה רעש בעזה".

You might be interested also

The heads of the NATO member states on Monday in Brussels. Photo: Jacques Witt/Pool ABACAPRESS.COM 

NATO increases efforts to eliminate cybercrime

At a summit held one day the G7 one, it was decided to adopt a comprehensive new policy on the issue, and discussions were held regarding the invocation of NATO's Article 5, under which the alliance treats an attack on one member state as an attack on all