לוקהיד מרטין תומכת בקוד הפתוח

החברה תורמת מרכזית לקידום ולשילוב של תקני TAXII, STIX ו-CybOX החדשים, הזוכים לאימוץ נרחב בתעשייה. למעשה, הפורמט של STIX כבר משמש ב-Cyber Kill Chain של לוקהיד מרטין, על מנת לשפר את ההקשר של מזהי איומים מסוימים

לוקהיד מרטין הכריזה על שילובם המוצלח של תקני אבטחת המידע העדכניים שלה בפלטפורמת תוכנה בקוד פתוח. יכולת זו מאפשרת לארגונים ולחיישנים מקוונים לחלוק באופן ייחודי ואוטומטי מידע על איומים מקוונים ותוכנות זדוניות. כך מתאפשר שיתוף מהיר יותר של מידע בין מכונות, במהירויות המגיעות עד ל-40 גיגהביט בשניה, עם השהייה מזערית.

מהנדסי לוקהיד מרטין, שעבדו בשיתוף עם קרן אבטחת המידע הפתוחה (OISF), הטמיעו את התקנים העדכניים ביותר בעולם התקשורת על האיומים המקוונים העדכניים ביותר בתוך Suricata Engine של OISF, מערכת זיהוי פריצות ומניעת פריצות (IDS/IPS) בקוד פתוח. אינטגרציה זו מרחיבה את היכולות רבות העוצמה של Suricata, במטרה למנף שיתוף נתונים בין ארגונים ולהעביר מידע אודות איומים מקוונים ישירות לחיישן המקוון של Suricata.

״OISF נרגשת לקבל את לוקהיד מרטין לקונסורציום. שיתוף הפעולה שלנו כבר נמצא בעיצומו, ואנחנו מוסיפים ל-Suricata מספר תכונות חדשות ומלהיבות מאוד על מנת לספק עוד ערכת כלים מצוינת, שתתווסף לארסנל של מגיני הרשת״, אמרה קלי מיסאטה, סגנית נשיא לקשרי קהילה ב-OISF.

OISF היא קרן ללא מטרות רווח, ומטרתה לבנות דור חדש של מערכות IDS/IPS, שיוכלו לטפל באיומים הגוברים שעימם מתמודדים מדי יום ארגונים כדוגמת לוקהיד מרטין. OISF הצליחה להישאר בחזית הפיתוח של IDS/IPS בקוד פתוח הודות לקהילה בינלאומית של מומחי פיתוח תוכנה, חברות אבטחת מידע מובילות וחברים בקהילת האבטחה בקוד פתוח, המחויבים לזיהוי הצרכים הנוכחיים והעתידיים.

״לוקהיד מרטין הינה תורמת מרכזית לקידום ולשילוב של תקני TAXII, STIX ו-CybOX החדשים, הזוכים לאימוץ נרחב בתעשייה. למעשה, הפורמט של STIX כבר משמש ב-Cyber Kill Chain של לוקהיד מרטין, על מנת לשפר את ההקשר של מזהי איומים מסוימים. המחויבות שלנו לחדשנות מאפשרת לנו להמשיך ולשלב פתרונות חדשים, ולהגן על התשתית הקריטית של המדינה שלנו מפני תוקפים״, אמר רוהאן אמין, מנהל תחום סייבר וניתוח נתונים בחטיבת מערכות מידע ופתרונות גלובליים של לוקהיד מרטין.

התוצאה של העבודה המשותפת של לוקהיד מרטין ו-OISF על טכנולוגיית Suricata מספקת פתרון יעיל וגמיש, אשר משפר את הבסיס הנוכחי של תקני TAXII, STIX ו-CybOX ומוסיף להם יכולות שלוקהיד מרטין תעמיד במבחן ברשתות שלה.

You might be interested also

Screenshot of the closing session from the OECD conference website 

Annual cyber conference of OECD, led by Israel, comes to an end

In the closing session, the heads of cyber agencies from around the world presented the cyber policies of their countries and expressed their desire to promote multinational cybersecurity cooperation. Israel's Yigal Unna said the ability to become more secure depends directly on the ability of the agencies to work together