כ-1800 איש כבר הבטיחו את מקומם באירוע האנרגיה הגדול

נשלמות ההכנות לפתיחת אירוע האנרגיה הגדול בישראל: משר האוצר, יו"ר חברת החשמל ועד לבכירי המגזר הביטחוני ושוק האנרגיה

כ-1800 איש כבר הבטיחו את מקומם באירוע האנרגיה הגדול של ישראל המתקיים בין ה-2 ל-3 בדצמבר בגני התערוכה בתל אביב. כנס האנרגיה 2015 מאורגן על ידי ישראל דיפנס בחסות משרד האנרגיה, בשיתוף עיר האנרגיה חדרה, המכון לאנרגיה ולסביבה, המרכז הבינתחומי בהרצליה, נאט״ו, אוניברסיטת קאלגארי, מכון הדסון בוושינגטון וארגון JINSA.

שר האוצר, ח"כ יאיר לפיד, יפתח את הכנס בנאום שיתמקד באתגרים הכלכליים של ישראל ובעתיד שוק האנרגיה. בין הדוברים הנוספים באירוע: האלוף (מיל') יפתח רון טל - יו"ר חברת החשמל, פרופסור ליאו ליידרמן - היועץ הכלכלי הראשי של בנק הפועלים, תא"ל (מיל') צביקה גנדלמן - ראש עיריית חדרה, תמיר שניידרמן - סמנכ"ל חירום ביטחון, מידע וסייבר במשרד התשתיות הלאומיות, אנרגיה ומים ובכירי תעשיית האנרגיה והתעשיות הביטחוניות בישראל.
 
השינויים במפת האנרגיה הגלובלית גוררים עימם אתגרים כלכליים, מדינתיים וביטחוניים רבים. העולם, וישראל בפרט, נאלצים להתמודד עם איומים חדשים ובלתי צפויים מתחום הסייבר והתקפות מסוג אלקטרו-מגנטיקה. על רקע התפתחות התחום, והעובדה שישראל צפויה בעתיד להפוך ליצואנית אנרגיה משמעותית, בישראל דיפנס ארגנו את אירוע האנרגיה של ישראל.

לצד הכנס תתקיים תערוכה של טכנולוגיות חדישות בתחום האנרגיה, שתכלול חשיפה של עשרות סטרטאפים.

נשיא הכנס הוא פרופסור עוזי ארד, יו"ר הכנס הוא ד"ר גל לופט.

במסגרת שני ימי הכנס ייערך מושב תחזיות מיוחד של מכון האנרגיה והסביבה, ומושב של משרד האנרגיה לחברות במשק בנושא הגנה על מקורות האנרגיה.

לאתר הכנס ולרישום

You might be interested also