כנס UVID 2014: שינוי כללי המשחק בשדה הקרב

נשלמות ההכנות לקראת פתיחתו של כנס הכלים הבלתי מאוישים הבינלאומי השלישי ב"אבניו". 59 חברות יציגו 221 מוצגים בתערוכת ענק ו-33 מרצים ממגוון תחומים

היום זה קורה: נשלמות ההכנות באולמי ה"אבניו" בקרית שדה התעופה לקראת פתיחתו של כנס הכלים הבלתי מאוישים הבינלאומי השלישי המאורגן על ידי "ישראל דיפנס" בשיתוף AUVSI ISRAEL. עשרות חברות, 59 במספר, יקחו חלק בתערוכת ענק המתקיימת במקביל לכנס, בה יוצגו 221 מוצגים מכל החברות המשתתפות.

בין היתר יציגו בכנס חברות הביטחוניות המובילות בתחום הבלתי מאוישים, חברות המתמחות בכלים אווירים, ביבשתיים ובימיים. חברות רבות אחרות יציגו את המערכות התומכות בכלים כגון מערכות שליטה ובקרה, ידיות שליטה, קיטים להפיכת כלים מאוישים לבלתי מאוישים, מערכות עיבוד נתונים וכדומה.

בכנס עצמו יקחו חלק 33 מרצים מהארץ והעולם וישאו הרצאות במגוון תחומים. את הכנס יפתח שר המודיעין ד"ר יובל שטייניץ, ועוד ינאמו בכירי מפא"ת, מפקד בסיס פלמחים של חיל האוויר ובכירים רבים אחרים בתעשייה הביטחונית.

בין הנואמים יהיה גם ראש מנהלת מודיעין ברפאל, תא"ל (במיל') אריאל קארו, שיציג תפישות מתקדמות בנושא סגירת מעגלי אש בשדה הקרב. קארו יתייחס לשיטות המשמשות את הכוחות בהתמודדות מול אתגרי "זמן-אמת" וליצירת שפה מבצעית משותפת המבוססת על טכנולוגיות עיבוד תמונה בזמן אמת, וניצול אפקטיבי של מידע החוזי המתקבל ממספר רב של חישנים ומקורות איסוף. באמצעות מערכות כמו "MATCHGUIDE", רקהלייט ו-HDLITE, בשילוב עם אמצעים מוטסים כגון כטב"מים, מתקבלת אצל הכוחות תמונת שטח בזמן אמת. מערכות אלה מצמצמות באופן משמעותי את הזמן הנדרש לאיתור ולאיסוף מודיעין מהימן לגבי המטרות ומיקומן. יכולות אלה מגבירות את יכולת התמרון והתקיפה של הכוחות היבשתיים, האוויריים והימיים הן במשימות אבט"ש והן כחלק ממשימות קרב מבצעיות.

לכל הכתבות בנוגע למה שיוצג בכנס לחץ על הקישור

You might be interested also