כנס UVID 2014: יחידות הפיקוד והבקרה

חברת מילפר תציג בכנס הכלים הבלתי מאוישים השלישי, את משפחת יחידות הפיקוד והבקרה שלה הנמצאות בשימוש מבצעי במגוון רחב של פלטפורמות

ב-17 בספטמבר יתקיים כנס הכלים הבלתי מאוישים הבינלאומי השלישי, המאורגן על ידי ישראל דיפנס. עשרות חברות מישראל ומחו"ל יציגו בתערוכת ענק התקיימת לצד הכנס את מוצריהם בתחום הבלתי מאוישים.

בין החברות שיציגו בתערוכת הענק המתקיימת לצד הכנס, תהיה חברת מילפר, חברת פיתוח והנדסה המספקת פתרונות הקשחה מלאים, ותתי מכלולים מוקשחים ושילובם על פי דרישות לקוח. מילפר מפתחת מערכות לפתרונות מחשוב מוקשחים חדשניים, המבוססים על מוצרי COTS, אשר הושבחו לעמידה בתנאי סביבה קשים לשימוש במערכות ביטחוניות, צבאיות (אוויר, ים, יבשה), הגנת המולדת (HLS), משטרה ויחידות אכיפה ומערכות תעשייתיות.

מילפר תציג בכנס UVID 2014 קשת של מוצרים מוקשחים בטכנולוגיה שפותחה על ידי החברה. בין היתר תציג מערכות פיקוד ושליטה מוקשחים למערכות בלתי מאוישות ומטע"דים, מחשבים מוקשחים לשימושים אוויריים, קרקעיים וימיים, מערכות תקשורת רשת מחשבים מוקשחים, מתגים, נתבים. עוד תוצגנה מערכות ניידות ולבישות לקליטת שידורי וידאו מרחוק ומערכות חייל לבישות משולבות.
 
מערכות מילפר נמצאות בשימוש מבצעי בסוגים שונים של פלטפורמות וחמ"לים, כגון כלי רכב, מטוסים, מל"טים, רק"מ, רכב לא מאויש ((UGV, כלי שייט, כולל לא מאוישים (ASV) ומערכות חייל. מילפר מהווה זרוע לביצוע התחייבויות Offset וייצור מקומי עבור חברות ואנטגרטורים בהודו ארה"ב וישראל. מילפר הינה בעלים של חברה הודית לייצור מכלולים ומערכות מוקשחים לשימוש צבאי וביטחוני והינה בעלת הסמכה לספק לממשלת הודו. למילפר גם שיתופי פעולה אסטרטגיים עם חברות אמריקאיות בנושא. מילפר הינה מפיצה וכן מעבדת שירות ותחזוקה מוסמכת של Thoughbook Panasonic וToughpad -, ספקית המחשבים המוקשחים הגדולה בעולם. Milper פיתחה משפחות של יחידות פיקוד בקרה (CCU) לשליטה בפלטפורמות בלתי מאוישות, סנסורים ומערכות חייל משולבת. ביניהם מל"טים, UGV, SUV, רובוטים, טילים, מצלמות ומטעדים הנשלטים מרחוק.

היחידות מורכבות מטאבלטים מוקשחים "5, "7, "10, המבוססות על טאבלטים של Panasonic בעלי ביצועים גבוהים: FZ-X1, FZ-E1, JT-B1, FZ-G1 . לכל יחידה משולבת תחנת עגינה מותאמת אישית, משולבת עם הבקרות הנדרשות וממשקים המותאמים ליישום הספציפי.

You might be interested also