ישראלים יבנו נמל חכם בהמבורג

AGT בבעלות מתי כוכבי ו-CISCO יהפכו את המבורג לעיר חכמה. "באמצעות תוכנות אנליזה מתקדמות המבוססות על ה IOT אנו נספק להמבורג פתרונות חכמים ומקיפים לכלל אמצעי התחבורה בעיר, כולל למרכז הבקרה והתנועה של רשות הנמלים", אמר כוכבי

מתי כוכבי, מנכ"ל ומייסד AGT International

לאחר שחתמו על ברית אסטרטגית בינלאומית לפיתוח ערים חכמות בעולם, הודיעה היום AGT כי נבחרה ע"י Cisco כשותפה מרכזית להפיכת המבורג לעיר החכמה של העתיד ואת נמל המבורג, השלישי בגודלו באירופה, "לנמל חכם" מתקדם ויעיל.

"הנמל הוא לב הכלכלה של המבורג. זוהי מערכת מורכבת מאוד הבנויה ממסלולים לוגיסטיים שונים, כולל רחובות, תעלות מים ומסילות ברזל הפועלות יחד. במהלך השנים הבאות, יהיה עלינו להפוך את נמל המבורג ל"נמל חכם " על מנת להגביר את יעילות ואיכות השירותים שלו עוד יותר ", אומר ג'נס מאייר, יו"ר מועצת המנהלים של רשות הנמלים בהמבורג ( HPA ).

Cisco, מובילה עולמית בתחום ה-IT, חתמה היום על מסמך הבנות (MOU) עם ראשי עיריית המבורג להפיכת המבורג לעיר חכמה המבוססת על ה Internet of things (IOT ) וטכנולוגיות חדשניות. במסגרת ההסכם תספק AGT International, מובילה עולמית בתחום פתרונות העיר החכמה, פלטפורמת IOT לניהול מרכז תפעול ובקרה מתקדם לכלל פעילות התנועה בעיר ובנמל כדי לסייע בשיפור התנועה ויעילות נמל המבורג, הגדול ביותר בגרמניה.

"המבורג מתגלה במהירות כאחת מהערים החכמות בעולם. החזון שמובילה העיר כולל ניהול שירותים עירוניים מבוססי אינטרנט אשר משפרים את אורח החיים, היכולת לעבוד, לשחק וללמוד בעיר. טכנולוגית ה IOT של AGT במערכת "הנמל החכמה" מדגימה כיצד הברית האסטרטגית הבינלאומית בין שתי החברות מייצרת ערים חכמות ובטוחות יותר", אמר ווים אלפרניק סגן נשיא לפתרונות תעשייה וקצין גלובליזציה ראשי ב Cisco.

העיר המבורג מובילה היום תכנית דגל לשיפור חיי התושבים ע"י ניידות, יעילות, בטיחות ואחריות סביבתית. הפרויקט כולל הקמה של שירותים אזרחיים דיגיטאליים, תנועה חכמה, תאורת רחוב חכמה, ניהול כולל של נמל המבורג המכונה "השער לעולם" ופרויקט הפיתוח העירוני הגדול באירופה, HafenCity.

"אנו שמחים לשתף פעולה עם Cisco ולספק לרשות הנמלים של המבורג פתרון טכנולוגי ברמה עולמית אשר מטיב עם אזרחים ולקוחות", אמר מתי כוכבי, מנכ"ל ומייסד AGT International . "באמצעות תוכנות אנליזה מתקדמות המבוססות על ה IOT אנו נספק להמבורג פתרונות חכמים ומקיפים לכלל אמצעי התחבורה בעיר, כולל למרכז הבקרה והתנועה של רשות הנמלים".

You might be interested also