טלדור תתקין מערכות אבט"מ לצה"ל

חברת טלדור תקשורת גלאסהאוס בשיתוף עם חברת פורטינט זכו לאחרונה במכרז לאספקה, התקנה ותחזוקה של ציוד מערכות אבטחת מידע בצה"ל למשך חמש שנים. המערכות נבחנו על ידי 30 נציגים מהזרועות השונות של צה"ל

טירן לוי, מנכ"ל טלדור תקשורת וגלאסהאוס ישראל

חברת טלדור תקשורת גלאסהאוס בשיתוף עם חברת פורטינט זכו לאחרונה במכרז לאספקה, התקנה ותחזוקה של ציוד מערכות אבטחת מידע בצה"ל למשך חמש שנים. במסגרת הזכייה, פורטינט תספק את מערכות אבטחת המידע וטלדור תקשורת גלאסהאוס תשמש כאינטגרטור מוביל להתקנתו ולתחזוקתו.

המוצרים הנבחרים בנויים על מעבדים ייעודיים להאצת יכולות אבטחת המידע, המאפשרים לזהות התקפות ואיומים תוך שמירה על ביצועי רשת מהירים ביותר. מטרת מערכות אבטחת המידע שיסופקו לצה"ל היא מתן מענה לגורמי צה"ל השונים להתמודד עם איומי סייבר מתקדמים שקיימים היום ומאיימים גם על ארגונים ביטחוניים.

"בשנת 2013 בוצעו מכירות של למעלה מ- 15 מיליון ₪ של מוצרי אבטחת מידע של פורטינט למעל 40 לקוחות בארץ. הסקטורים העיקריים שאימצו את המוצר הנם בתחום הפיננסי, נותני השרות SP וכיום גם במגזר הביטחוני. אנו מאמינים שנגדיל את המכירות וחדירת המוצר לשוק הישראלי בצורה משמעותית במהלך 2014, בעיקר לתחום התעשייה (אנטרפרייז), הבריאות, והתשתיות", אמר טירן לוי, מנכ"ל טלדור תקשורת גלאסהאוס.

"אנו שמחים על הבחירה של צה"ל בטלדור במסגרת המכרז לאבטחת מידע. חברת טלדור תקשורת גלאסהאוס, בעלת ניסיון רב שנים בתחום אבטחת המידע ומתן פתרונות להתמודדות עם איומים קיימים בתחום אבטחת המידע. הבחירה של משרד הביטחון, מהווה צעד משמעותי ביכולתו של צה"ל להתמודד עם איומי הסייבר המתקדמים ע"י שימוש בטכנולוגיות מובילות בתחומן ובמחיר אטרקטיבי.

"בסיום תהליך הבדיקות הוכח מעבר לכל ספק כי המערכות המוצעות תואמות לדרישות המחמירות שהציג צה"ל. טלדור הינה שותף מוביל של חברת פורטינט ובעלת ניסיון רב שנים בהטמעת מערכות Fortigate, הובלת פרויקטים בסביבות Data Center במגזרים השונים בכלל ובמגזר הביטחוני בפרט."

You might be interested also