חיל האוויר תקף בעזה, חמאס: שבעה פעילים נהרגו

צה"ל תקף 14 מטרות ברחבי רצועת עזה. בחמאס טוענים כי שבעה מפעיליו נהרגו בתקיפות. הירי מרצועת עזה נמשך. טיל נ"ט נורה לעבר כוח צה"ל על גבול דרום הרצועה, אין נפגעים והכוח השיב באש

חיל האוויר תקף במהלך הלילה 14 מטרות טרור ביניהן משגרים מוטמנים ומוקדי פעילות טרור ברצועת עזה. בארגון חמאס טוענים כי בתקיפות נהרגו שבעה מפעילי הזרוע הצבאית של הארגון. כלי תקשורת פלסטיניים טוענים עוד כי שני פלסטינים נוספים נהרגו, גם הם פעילי ארגוני הטרור בעזה.

בהודעה שפרסם חמאס הוא טוען כי שישה מההרוגים, הם פעילי הזרוע הצבאית שנהרגו בעקבות התמוטטות מנהרת טרור באזור רפיח. דובר הארגון הבטיח נקמה בישראל ואמר כי "האויב ישלם מחיר כבד". טיל נ"ט נורה לעבר כוח צה"ל שעסק בפעילות שגרתית סמוך לגדר בדרום רצועת עזה. לא היו נפגעים והכוח ירה לעבר מקור הירי.

דובר צה"ל מסר לאחר התקיפות כי "צה"ל ערוך ומוכן להגן על תושבי מדינת ישראל מפני כל איום וימשיך לפעול בנחישות וככל שיידרש עד להשבת השקט ושגרת החיים התקינה. ארגון הטרור חמאס הוא הכתובת ועליו האחריות".

במקביל ירי הרקטות לעבר יישובי דרום הארץ נמשך. לאחר שאתמול נורו למעלה מ-20 רקטות במהלך היום לעבר ישראל, בשעות הלילה נשמעו אזעקות "צבע אדום" בשדרות ובמועצה האזורית שער הנגב. לא היו נפגעים לא נגרם נזק בכל המקרים.

You might be interested also