חיישנים להגנה על צינורות נפט וגז

רפאל תציג בכנס HLS מגוון מערכות מתוצרתה להתמודדות עם אתגרי תחום ה-HLS. בין היתר יוצגו: מערכות חיישנים, כלים לפיזור הפגנות, בלוני תצפית ואיסוף מודיעין וטכנולוגיות סייבר

רפאל תציג בכנס ISRAEL HLS 2014, של מכון הייצוא הישראלי, אשר מתקיים השבוע בגני התערוכה בתל אביב, מגוון רחב של פתרונות טכנולוגיים בתחום הגנת המולדת, הגנה על תשתיות אזרחיות ומתקנים אסטרטגיים. רפאל פיתחה חליפת פתרונות מתקדמים המותאמים לדרישות הספציפיות השונות של לקוחותיה בארץ ובעולם.

פתרונות אלה מספקים מענה מקיף לאתגרים הרבים שמולם מתמודדות מדינות, גופי ממשל וגופים אזרחיים, כגון איומים על אסדות נפט וגז, פגיעה בספינות, איומים על תשתיות אסטרטגיות כמו תחנות כוח ונמלים, פגיעה בצינורות נפט וגז וחדירת גבולות.

רפאל תציג את מגוון הפתרונות באמצעות מיצג שיכלול, בין השאר, את מערכת TerraSonic, מערכת חישנים לאיתור פגיעות בצינורות נפט וגז, את מערכת SAMSON NL - Non-Lethal אשר יכולה לשמש בין השאר לפיזור הפגנות ואירועי הפרות סדר באמצעות אמצעי אל-הרג, מערכת TOPLITE ו-STALKER לתצפית ולאיסוף מודיעין חוזי, את מערכת IMILITE לאיסוף ולפענוח נתונים המצטברים משלל מערכות האיסוף הנמצאות באוויר, בים וביבשה.

כמו כן תציג רפאל, בשיתוף עם "שילת מערכות", חברה-בת של רפאל, בלוני תצפית קטנים המשמשים כבר כיום את משטרת ישראל ואת צה"ל. המענה שמספקת רפאל מורכב ממערכות שונות באוויר, בים וביבשה, הפועלות הן בנפרד והן בשילוב ומאפשרות סגירת מעגלים מהירה ואפקטיבית כנגד איומי טרור ופשע המסכנים מתקנים רגישים ונכסים קריטיים. זאת באמצעות אמצעי מודיעין מתקדמים לאיתור ולעקיבה, מערכות ימיות נשלטות מרחוק, אמצעי אל-הרג מתקדמים לנטרול ולפיזור של אירועים המוניים בעלי פוטנציאל מאיים ועוד.

נוסף לפתרונות אלה תציג רפאל גם טכנולוגיות סייבר מתקדמות, המספקות חליפת פתרונות בתחום זה, במטרה לספק מענה מקיף למגוון אתגרי ההגנה בתחום הסייבר. זאת במסגרת מנהלה ייעודית לפיתוח מערכות וטכנולוגיות בתחום הסייבר, אשר הוקמה לאחרונה ברפאל.

You might be interested also