התעשייה הצבאית הקימה מנהלת HLS

בחברה מתכוונים להרחיב את הפעילות בתחום אבטחת פנים והוערף. בראש המנהלת עומד ניר רגב, לשעבר ראש חטיבת האבטחה הממלכתית במשרד ראש הממשלה

בתעשייה הצבאית הקימו מנהלת ייעודית שתרכז את תחום ה-HLS במסגרת כוונת החברה להרחיב את פעילותה בתחום אבטחת פנים והעורף. בראש מנהלת HLS, עומד ניר רגב, לשעבר ראש חטיבת האבטחה הממלכתית במשרד ראש הממשלה וראש אגף הביטחון של אל-על.

תעש פועלת כיום במגוון תחומי הגנת העורף ובניהם מגוניות להגנת אוכלוסיה אזרחית, נגד מגוון איומי טילים כולל טילי גראד, מיגון גגות של מוסדות ציבור והגנה על מתחמים אסטרטגיים. לצד פיתוח מגוון אמצעי לחימה ובניהם כדורים לרובים ואקדחים המיועדים למשטרות ויחידות מיוחדות, בנוסף למכללה ללוט"ר - המתמחה בהכשרות מקצועיות לאבטחת אישים ומתקנים ממלכתיים בארץ ובעולם לצד ניהול מצבי משבר ואירועי חירום מורכבים המצריכים תכלול בין המערכות השונות המנהלת החדשה תקדם את היכולות והערכים המוספים של תעש במספר תחומים רלוונטיים ובניהם זיהוי ואיתור חומרי נפץ, תחמושת אל- הרג, אמצעי אבטחה ומיגון ייחודי למתקנים אסטרטגיים וממלכתיים, למתקני אחזקה לחומרים מסוכנים, תחבורה ומתקנים ימיים.

גיליון 23 של המגזין ישראל דיפנס יקדיש מוסף מיוחד ונרחב לתחום ה-HLS במסגרת שיתוף הפעולה עם מכון הייצוא הישראלי בכנס ביטחון המולדת המתקיים בין התאריכים 9-12 בנובמבר 2014. הגיליון, היוצא לאור בתחילת נובמבר, יכלול ראיונות עם אישים בכירים בתחום וידיעות בלעדיות על כל הנעשה בתחום.

You might be interested also