התעלומה עדיין בעינה

החיפושים אחר גיא חבר הסתיימו לאחר שלא הושגו תוצאות. הבר נעדר מאז שנת 1997, הוא נראה לאחרונה כאשר יצא מבסיס התותחנים ברמת הגולן שם שירת

החיפושים אחרי גיא חבר הסתיימו בשבוע שעבר ללא תוצאות. כזכור, החיפושים אחר החייל הנעדר מאז שנת 1997, חודשו על ידי ראש אכ"א, אלוף אורנה ברביבאי, בחודש שעבר.

מדובר צה"ל נמסר אז כי "צה"ל ימשיך לעשות כל שביכולתו על מנת להביא לפתרון מקרה היעדרותו של החייל ועל מנת לגלות מה עלה בגורלו. לצה"ל חובה ערכית ומוסרית להחזיר כל נעדר צה"ל לחיק משפחתו. מאמצים אלו נמשכים גם היום ומתרכזים הן בעניין החקירה, בחיפושים ובסריקות והן במישור המודיעיני".

מאות חיילים השתתפו בסריקות שנערכו באיזור חד נס שבדרום רמת הגולן, לא רחוק מבסיס שבו שירת חבר ובו נראה באחרונה. בינתיים התעלומה עומדת בעינה.

גיא חבר, חייל בחיל התותחנים, נעלם ב-17 באוגוסט 1997. הוא נראה לאחרונה באזור בסיס "הרעם" ברמת הגולן, שם שירת. במהלך השנים מאז היעלמותו, צצו מספר עדויות ראייה שטענו כי ראו את חבר במקומות שונים, אולם שום אישור לאותן ידיעות לא התקבל.

אמו של גיא, רינה חבר, ממשיכה במאמציה לאתרו מאז היעלמותו.

You might be interested also

M1117 armored vehicles in Kosovo. Photo: U.S. Embassy Pristina

US donates M1117 armored vehicles to Kosovo's Army

According to the defense minister of Kosovo, it was not the last delivery of the vehicles. The Southeastern European country reportedly intends to purchase weapons from the U.S. under the American military sales program