התע"א תתחזק את "אייר קנדה"

החברה זכתה בחוזה לביצוע תחזוקה, שיפוץ ותיקונים במטוסי הבואינג 767 של חברת התעופה הקנדית

התעשייה האווירית זכתה בחוזה יוקרתי לביצוע תחזוקה, שיפוץ ותיקונים למטוסי בואינג 767 של חברת התעופה "אייר קנדה". אלי חתם, סמנכ"ל התעשייה האווירית ומנהל חטיבת בדק מטוסים ציין בגאווה כי:" אנו שמחים שלקוח בסדר גודל של חברת התעופה "אייר קנדה", בחר בתעשייה האווירית לביצוע פעולות תחזוקה לצי מטוסי ה- 767.

"עם ניסיון של יותר משישים שנה, ועבודה על מגוון רחב של מטוסים רחבי גוף וצרי גוף הן של בואינג והן של איירבוס תוך עמידה בסטנדרטים הגבוהים ביותר, אין ספק כי נספק את המטוסים בזמן ולשביעות רצונו המלאה של הלקוח".

מר אלן באטרפילד (Alan Butterfield), סמנכ"ל הנדסה ותחזוקה ב"אייר קנדה" הוסיף ואמר:" אנו מאוד מרוצים מהעבודה המצוינת המתבצעת בתעשייה האווירית ושמחים על יחסי העבודה שנרקמו בין החברות. עבודת תחזוקה נרחבת, כמו זו הנעשית במקום עם יכולות מוכחות כמו בתעשייה האווירית, מבטיחה ל"אייר קנדה" פתרון איכותי, העונה על כל צרכי התחזוקה של מטוסי הבואינג 767 שלנו".

חטיבת בדק מטוסים מתמחה בהשבחות והסבות של מטוסי נוסעים, מטוסי מטען ומטוסי תדלוק אווירי. החטיבה מחזיקה ברשיונות מטעם רשות התעופה האמריקאית (FAA), הישראלית ורשויות תעופה אחרות בעולם.

You might be interested also

The ballistic missile interception test last week. Photo: U.S. Navy

During exercise, US Navy intercepts missile in space 

The test was carried out as part of the Shield 2021 exercise with the participation of 15 ships and planes from various countries. There was also a scenario of tracking both enemy planes and missile threats at the same time