השיגו את הסימולטור של האפאצ'י

שלושה האקרים הצליחו לפרוץ לרשת של חברת Zombie Studios, מפתחת משחקי מחשב שאחראית גם על פיתוח תוכנת האימון לטייסי מסוק האפאצ'י של צבא ארה"ב

ההאקרים הנאשמים בפרשה - latesthackingnews.com

סוכני FBI עצרו שלושה גברים החשודים בפריצה למחשבי צבא ארצות הברית, כמו גם פריצה למחשבים של יצרנית משחקי וידאו מפורסמת. בעשותם כך, הם הצליחו לפרוץ תוכנת סימולטור חסויה של מסוק האפאצ'י של צבא ארצות הברית המשמשת לאימון טייסים.

צבא ארצות הברית שכר את שירותי אולפני זומבי (Zombie Studios) בסיאטל כדי ליצור סימולטור מחשב להכשרת טייסי מסוקי ה-AH-64D Apache. כחלק מהפריצה למחשבים של אולפני זומבי, הם השיגו את תוכנת האימון של AH-64D Apache Simulator. לצורך מעצר השלושה, נעזר ה-FBI באדם מדלוור שמוזכר כ'פלוני A' במסמכים כדי להגן על זהותו. אותו אדם הצליח להפליל את ההאקרים באמצעות שיחות בסקייפ בהן הם ניסו לשכנע אותו להצטרף לפעילות ולהרוויח ממנה כמיליון דולרים.

הם גם היו מסוגלים לשים את ידיהם על גרסאות קדם ההפצה של משחקי וידאו מפורסמים כמו "Call of Duty". הם מואשמים בפריצה למיקרוסופט ומפתחי משחקים רבים כגון חברת Valve, Activision Blizzard, אולפני זומבי ו-Epic Games. הפרטים נחשפו על ידי אתר The Smoking Gun בעותק של מסמך בן 54 עמודים. המקרה מתנהל מאז יולי 2013 מול חבר מושבעים בבית המשפט המחוזי בארה"ב בווילמינגטון, דלאוור.

על פי הדיווח, הם התכוונו לפרוץ לנקודות החלשות של רשתות של מפתחי משחקי וידאו גדולים כדי להשיג משחקי וידאו שהיו עדיין בפיתוח, כולל כותרים גדולים כמו "Call of Duty: Modern Warfare 3". במהלך הפעילות הם פרצו למחשבים של מיקרוסופט והשיגו בהצלחה את הפרטים של עיצובים ותצורות של מערכת ה-Xbox המפורסמת של החברה שהייתה בפיתוח באותה העת. הם השתמשו במידע הפרוץ כדי ליצור התקן משחקים מזויף אותו מכרו ב-eBay עבור 5000 דולרים.

You might be interested also